Cheapest pre-rolls in Delray Beach, FL
Cheapest right now: Glitter Bomb | Joints | 1g at Mint Cannabis - Delray Beach — $7.50 ($7.50 per gram)
32 comparable pre-rolls listings at 2 Delray Beach dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Glitter Bomb | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Mint Cannabis - Delray Beach Delray Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Mint Cannabis 1.0g Prerolls - Mellow Fellow Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Mint Cannabis - Delray Beach Delray Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | The Solution | Minis | 0.5g | 3pk Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $11.25$1525% off | $7.50/g | Mint Cannabis - Delray Beach Delray Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Forbidden Fruit Cake | 0.5g | 7pk Pre-rolls | 1.5 g · 7-pack | $11.25$1525% off | $7.50/g | Mint Cannabis - Delray Beach Delray Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Black Triangle | Minis | 0.5g | 3pk Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $11.25$1525% off | $7.50/g | Mint Cannabis - Delray Beach Delray Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Mint Premium 0.5g/3pk Prerolls - Ricky Bobby Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $14.25$1925% off | $9.50/g | Mint Cannabis - Delray Beach Delray Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Mint Premium 0.5g/3pk Prerolls - Devil Driver Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $14.25$1925% off | $9.50/g | Mint Cannabis - Delray Beach Delray Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Mint Premium 0.5g/3pk Prerolls - GV Triangle Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $14.25$1925% off | $9.50/g | Mint Cannabis - Delray Beach Delray Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Mint Premium 0.5g/3pk Prerolls - Purple Pop Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $14.25$1925% off | $9.50/g | Mint Cannabis - Delray Beach Delray Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Mint Premium 1.0g Prerolls - Purple Pop Pre-rolls | gram | $9.75$1325% off | $9.75/g | Mint Cannabis - Delray Beach Delray Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Mint Premium 1g Preroll Lemon Shiv Pre-rolls | gram | $9.75$1325% off | $9.75/g | Mint Cannabis - Delray Beach Delray Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Mint Premium 1.0g Prerolls - Lemon Cherry Mints Pre-rolls | gram | $9.75$1325% off | $9.75/g | Mint Cannabis - Delray Beach Delray Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Mint Premium 1.0g Prerolls - I-95 X Pre-rolls | gram | $9.75$1325% off | $9.75/g | Mint Cannabis - Delray Beach Delray Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Mint Premium 1.0g Prerolls - Kush MNTS 2 Pre-rolls | gram | $9.75$1325% off | $9.75/g | Mint Cannabis - Delray Beach Delray Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Mint Premium 1.0g Prerolls - GV Triangle Pre-rolls | gram | $9.75$1325% off | $9.75/g | Mint Cannabis - Delray Beach Delray Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Mint Premium 1.0g Prerolls - Cadillac Rainbow Pre-rolls | gram | $9.75$1325% off | $9.75/g | Mint Cannabis - Delray Beach Delray Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Mint Premium 1.0g Prerolls - Bscotti Pre-rolls | gram | $9.75$1325% off | $9.75/g | Mint Cannabis - Delray Beach Delray Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Float - The Stoke Pre-roll 0.5g Float · Pre-rolls | 1/2 g | $5 | $10/g | Surterra Wellness Delray Beach · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Mint Platinum 1.0g Prerolls - Frosted Donuts Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | Mint Cannabis - Delray Beach Delray Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Sunset Runtz - Pre-Roll - 0.5g, 5ct Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $29 | $11.60/g | Surterra Wellness Delray Beach · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Hash Burger - Pre-Roll - 0.5g, 5ct Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $29 | $11.60/g | Surterra Wellness Delray Beach · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Gelato 41 - Pre-Roll - 0.5g, 5ct Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $29 | $11.60/g | Surterra Wellness Delray Beach · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Mocha Popz - Pre-Roll - 0.5g, 5ct Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $29 | $11.60/g | Surterra Wellness Delray Beach · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Float - Indica Blend Pre Rolls 10pk 3.5g Float · Pre-rolls | eighth · 10-pack | $42 | $12/g | Surterra Wellness Delray Beach · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Float - Hybrid Blend Pre Rolls 10pk 3.5g Float · Pre-rolls | eighth · 10-pack | $42 | $12/g | Surterra Wellness Delray Beach · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Freedom Reserve - Pre-Roll - 1g, 1ct Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Surterra Wellness Delray Beach · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Float | Deluxe Sugar Cane | Joint | 1g Float · Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Surterra Wellness Delray Beach · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Devil Rays Runtz 6 - Pre-Roll - 1g, 1ct Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Surterra Wellness Delray Beach · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Devil Rays Runtz 5 - Pre-Roll - 1g, 1ct Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Surterra Wellness Delray Beach · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Reckless Driver - Pre-Roll - 1g, 1ct Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Surterra Wellness Delray Beach · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Alleged Orbit - Pre-Roll - 1g, 1ct Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Surterra Wellness Delray Beach · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Pine Zap F2 - Pre-Roll - 1g, 1ct Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Surterra Wellness Delray Beach · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Delray Beach pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Delray Beach price: $9.75 per gram (middle of $7.50–$15). That works out to about $34.13 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Delray Beach publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Delray Beach price data: cheapest weed in Delray Beach, cheap ounces, Delray Beach flower price index, Delray Beach deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.