Cheapest flower in Dunnellon, FL
Cheapest right now: BRWNE SCT at RISE Dispensary — $25 ($3.57 per gram)
59 comparable flower listings at 1 Dunnellon dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BRWNE SCT Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Mystic Mint Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | GRLC DRIP Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | GGRTZ Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | FNK Bomb Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Fantasy MLNZ Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | DNT Trip Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | ANML FCE Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Confidential CHRRIES Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | BNANACONDA Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Velvet Glove Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | VelcroZ Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | TFFY TWIST Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Swamp Water Fumez Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Scotch and SDA Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | VNLLA FRSTNG Flower | eighth | $18$4560% off | $5.14/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Platinum | Spray Tan | Big Buds | 3.5g Phat Panda · Flower | eighth | $18$4560% off | $5.14/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | MYSTC MNT Flower | eighth | $20$5060% off | $5.71/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | ANML SCT Flower | eighth | $20$5060% off | $5.71/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | CHCKN N WFFLZ Flower | quarter | $49 | $7/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Cheddar Cheeze | Smalls | 7g RYTHM · Flower | quarter | $49 | $7/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | RYTHM Smalls - Animal Face 7g RYTHM · Flower | quarter | $49 | $7/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | RYTHM Premium Flower Afternoon Delight #4 7g RYTHM · Flower | quarter | $49 | $7/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | FANTASY MLNZ Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | White Durban Flower | eighth | $30 | $8.57/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Donut Trip Flower | eighth | $30 | $8.57/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Dulce De Uva Flower | eighth | $30 | $8.57/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Fantasy Melonz Flower | eighth | $30 | $8.57/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Funk Bomb Flower | eighth | $30 | $8.57/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Honey Zanana Flower | eighth | $30 | $8.57/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Jack Herer Flower | eighth | $30 | $8.57/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | RNTZ CKE #2 Flower | eighth | $30 | $8.57/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | NGHT OWLL HZE Flower | half ounce | $120 | $8.57/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Confidential Cherries Flower | eighth | $40 | $11.43/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Sugar Baby Flower | eighth | $45 | $12.86/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Point Break Flower | eighth | $45 | $12.86/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Raspberry Truffle | Big Buds | 3.5g Phat Panda · Flower | eighth | $45 | $12.86/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Rise | Black Afghan | Big Buds | 3.5g RISE · Flower | eighth | $45 | $12.86/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Rise | OMG | Big Buds | 3.5g RISE · Flower | eighth | $45 | $12.86/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Rise | RNTZ CKE #2 | Big Buds | 3.5g RISE · Flower | eighth | $45 | $12.86/g | RISE Dispensary Dunnellon · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Dunnellon flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Dunnellon price: $8.57 per gram (middle of $3.57–$14.29). That works out to about $30 an eighth.
- 98.3% of priced flower listings in Dunnellon publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Dunnellon price data: cheapest weed in Dunnellon, cheap ounces, Dunnellon flower price index, Dunnellon deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.