| 1 | BDS - VAPORIZER - BOUNDLESS - TERP PEN - BLACK Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sundrenched Moscato- Distillate All-In-One Vape Pens | 2 g | $165 | $82.50/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Jack Herer - Distillate All-In-One Vape Pens | 2 g | $165 | $82.50/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | CandyLand - Distillate All-In-One Vape Pens | 2 g | $165 | $82.50/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Mocha Popz - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | 2 g | $175 | $87.50/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | OG Kush - Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $90 | $90/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Peaches and Cream - Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $90 | $90/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | White Fire OG - Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $90 | $90/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Super Sour Diesel - Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $90 | $90/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Summer Melon- Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $90 | $90/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | 24K Gold - Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $90 | $90/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Pumpkin Spice - Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $90 | $90/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Galactic Gas - Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $90 | $90/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Powerline Punch - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Animal Larry - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Cake Badder - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Cakez - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Float - 007UP Cartridge 1g | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Float - Mercury Rising Cartridge 1g | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Float - Reckless Driver Cartridge 1g | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Float - Smirkz Cartridge 1g | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Float | Apples Banana x Peach Ringz | Distillate | 1g | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Float | Gaspar's Grapes | Cartridge | 1g | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Float | Ice Cold | Cartridge | 1g | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Float | Jelly Sea | Cartridge | 1g | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Florida Frost Point - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Garlicane - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Gelato 41 - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Golden Lemon 4 - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Happily Ever After - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Hot Mess - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Lemon Zest - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Mauve Mochi - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Mule Fuel - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | PB & Smelly - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Permanent Chimera - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Quesojito - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Rainbow Harbor - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Runtz Muffin - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Space Case - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Fort Lauderdale Fort Lauderdale · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |