Cheapest weed in Fruitland Park, FL
258 Fruitland Park menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in Fruitland Park
See all flower prices →Cheapest right now: ANML SCT at RISE Dispensary — $25 ($3.57 per gram) · 51 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ANML SCT Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Mystic Mint Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | FNK Bomb Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | DNT Trip Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Swamp Water Fumez Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | GRLC DRIP Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | BNANACONDA Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Afternoon Delight #4 Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Fruitland Park
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Brownie Scout | Live Resin Cartridge | 1g at RISE Dispensary — $19 ($19 per gram) · 98 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Brownie Scout | Live Resin Cartridge | 1g RYTHM · Vape Pens | gram | $19 | $19/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | &Shine | BLU RSBRY | Cartridge | 1g &SHINE · Vape Pens | gram | $20$4556% off | $20/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | LMN BRY TRT Vape Pens | gram | $20$4556% off | $20/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | &shine | RNBW SHRBRT | Cartridge | 1g &SHINE · Vape Pens | gram | $20$4556% off | $20/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | &Shine | PNAPPL WHP | Cartridge | 1g &SHINE · Vape Pens | gram | $20$4556% off | $20/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | &Shine | Orange Tsunami | Cartridge | 1g &SHINE · Vape Pens | gram | $20$4556% off | $20/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | &Shine 1g Cartridge - Wedding Cake &SHINE · Vape Pens | gram | $20$4556% off | $20/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | &Shine 1g Cartridge - Pineapple Express &SHINE · Vape Pens | gram | $20$4556% off | $20/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Fruitland Park
See all concentrates prices →Cheapest right now: ANML SCT [2g] at RISE Dispensary — $50 ($25 per gram) · 72 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ANML SCT [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | WDDNG CKE [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | SGR BBY [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Durban Z x THaze [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | BRWNE SCT [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Afternoon Delight [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | BLK MPLE [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | GGRTZ [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Fruitland Park
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Point Break [1g] at RISE Dispensary — $10 ($10 per gram) · 37 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Point Break [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | CRL MLK [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Fantasy MLNZ [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Dulce De Uva [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | GLDN PNAPPL [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Moon Balls [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | CRNBRRY Z | Joints | 1g RISE · Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | RISE | Jack Herer | Joint | 1g RISE · Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Dispensary Fruitland Park · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Fruitland Park flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Fruitland Park →Discounted items across Fruitland Park menus, newest first.
Best dispensaries in Fruitland Park →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.