| 1 | Sherbert Sundae | Ground | 7g | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | SFV Kush | Ground | 7g | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Red Velvet Runtz #1 Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pave Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | White Apple Tartz | Ground | 7g | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Lavender Soak Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Prosecco Runtz Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Lava Cake Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Boston Tea Party | Smalls | 7g | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Red Velvet Runtz #1 | Smalls | 7g | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Kingdom Chem | Smalls | 7g | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | MTF Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | White Apple Tartz | Smalls | 7g | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Kool Whip #11 Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Lane Splitter Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Cake Mintz | Smalls | 7g | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Champagne Kush | Smalls | 7g | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Later Days | Pave | Smalls | 7G | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Chaos Kush | Smalls | 7g | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | SFV Kush | Smalls | 7g | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Red Velvet Runtz #1 | Big Buds | 3.54g | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | White Apple Tartz | Big Buds | 3.54g | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Tropical Vortex | Big Buds | 3.54g | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | SFV Kush | Big Buds | 3.54g | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Prosecco Runtz | Big Buds | 3.54g | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | London Pound Cake Flower Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Lemon Cherry Kush Flower Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Lavender Soak | Big Buds | 3.54g | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Lava Cake | Big Buds | 3.54g | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Later Days | Pave | Flower | 3.5G | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Lane Splitter | Big Buds | 3.54g | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Kool Whip #11 | Big Buds | 3.54g | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Kingdom Chem | Big Buds | 3.54g | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Jealous Cake | Big Buds | 3.54g | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Champagne Kush | Big Buds | 3.54g | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Cake Mintz | Big Buds | 3.54g | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Boston Tea Party | Big Buds | 3.54g | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Boston Runtz #5 | Big Buds | 3.54g | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Bolo Runtz Flower Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Banana Punch Flower Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Inverness Inverness · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |