Cheapest weed in Largo, FL
610 Largo menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 1, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in Largo
See all flower prices →Cheapest right now: Circles CRL HGH Pre-Ground 14g at Green Dragon Dispensary Largo — $40 ($2.86 per gram) · 266 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Circles CRL HGH Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Dispensary Largo Largo · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Circles BRY Lit Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Dispensary Largo Largo · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Circles DRGN MLK Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Dispensary Largo Largo · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Circles Earth Jam Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Dispensary Largo Largo · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Circles Orchid Haze Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Dispensary Largo Largo · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Circles Chili Chill Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Dispensary Largo Largo · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Circles Cracklin Kush Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Dispensary Largo Largo · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Find. Animal Mint Cake Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Largo Largo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Largo
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Select Fresh Forbidden Fruit Cartridge 0.3g at Curaleaf Dispensary Largo — $11.70 ($11.70 per cartridge) · 239 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Select Fresh Forbidden Fruit Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Largo Largo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Select Fresh Lemon Cake Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Largo Largo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Select Fresh Purple Punch Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Largo Largo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Select Fresh Sherbert Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Largo Largo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Select Fresh Strawberry Cough Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Largo Largo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Select Fresh Watermelon Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Largo Largo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Select Fresh Berry Gelato Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Largo Largo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Select Fresh Blueberry Cookies Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Largo Largo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Largo
See all edibles prices →Cheapest right now: Mixed Berry Jellies | 100mg | 10ct | 10mg/ea at Curaleaf Dispensary Largo — $11.25 ($11.25 per 100mg of THC) · 28 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mixed Berry Jellies | 100mg | 10ct | 10mg/ea JAMS · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $11.25$2555% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Largo Largo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sweet Mint Mints | 100mg | 40ct | 2.5mg/ea JAMS · Edibles | each · 40-pack · 100mg THC | $11.25$2555% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Largo Largo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Watermelon Jellies | 100mg | 10ct | 10mg/ea JAMS · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $11.25$2555% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Largo Largo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blue Kudu RSO Hybrid Milk Chocolate 200mg Edibles | each · 200mg THC | $22.50$5055% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Largo Largo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Watermelon Lime Jellies | 100mg | 10pk | 10mg/ea JAMS · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $13.50$3055% off | $13.50/100mg THC | Curaleaf Dispensary Largo Largo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Pomegranate Jellies | 100mg | 10ct | 10mg/ea JAMS · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $13.50$3055% off | $13.50/100mg THC | Curaleaf Dispensary Largo Largo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Dark Chocolate (THC) – Chocolate Bar, 100mg | Chocolates | 20pk | 5mg/ea Heights · Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $15$2540% off | $15/100mg THC | Surterra Wellness Largo · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Milk Chocolate (THC) – Chocolate Bar, 100mg | Chocolates | 20pk | 5mg/ea Heights · Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $15$2540% off | $15/100mg THC | Surterra Wellness Largo · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Largo
See all concentrates prices →Cheapest right now: Curaleaf Peanut Butter Muffin RSO Syringe 1g at Curaleaf Dispensary Largo — $20 ($20 per gram) · 72 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Curaleaf Peanut Butter Muffin RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $20$5564% off | $20/g | Curaleaf Dispensary Largo Largo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Curaleaf Peanut Butter Muffin Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Largo Largo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Curaleaf Garlic Cookies Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Largo Largo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Curaleaf Delphi Diesel RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Largo Largo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Curaleaf Passport Dro RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Largo Largo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Curaleaf Lemon Fresh Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Largo Largo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Curaleaf Hybrid Blend Distillate Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Largo Largo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Curaleaf Cap Junky RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Largo Largo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Largo
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Hash Burger - Pre-Roll - 0.5g, 5ct at Surterra Wellness — $29 ($11.60 per gram) · 5 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hash Burger - Pre-Roll - 0.5g, 5ct Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $29 | $11.60/g | Surterra Wellness Largo · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Float - Indica Blend Pre Rolls 10pk 3.5g Float · Pre-rolls | eighth · 10-pack | $42 | $12/g | Surterra Wellness Largo · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Pine Zap F2 - Pre-Roll - 1g, 1ct Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Surterra Wellness Largo · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Reckless Driver - Pre-Roll - 1g, 1ct Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Surterra Wellness Largo · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Alleged Orbit - Pre-Roll - 1g, 1ct Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Surterra Wellness Largo · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Largo flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Largo →Discounted items across Largo menus, newest first.
Best dispensaries in Largo →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank pre-rolls (5 items at 1 store) in Largo — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.