Cheapest weed in Lauderhill, FL
483 Lauderhill menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in Lauderhill
See all flower prices →Cheapest right now: Find. Moonbeam Gelato Trim & Shake 7g at Sesh Florida Lauderhill Dispensary — $25 ($3.57 per gram) · 282 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Find. Moonbeam Gelato Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Sesh Florida Lauderhill Dispensary Lauderhill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Find. Moonbeam Gelato Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Lauderhill Lauderhill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Find. Foreign Kush Mints Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Sesh Florida Lauderhill Dispensary Lauderhill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Find. White Hot Guava Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Lauderhill Lauderhill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Find. Ocifer Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Lauderhill Lauderhill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Find. Foreign Kush Mints Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Lauderhill Lauderhill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Find. Facetz 12 Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Sesh Florida Lauderhill Dispensary Lauderhill · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Find. The OG Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Lauderhill Lauderhill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Lauderhill
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Select Fresh Clementine Cartridge 0.3g at Curaleaf Cannabis Dispensary Lauderhill — $11.70 ($11.70 per cartridge) · 131 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Select Fresh Clementine Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Cannabis Dispensary Lauderhill Lauderhill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Select Fresh Berry Gelato Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Cannabis Dispensary Lauderhill Lauderhill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Select Fresh Grape Ape Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Cannabis Dispensary Lauderhill Lauderhill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Select Fresh Sherbert Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Cannabis Dispensary Lauderhill Lauderhill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Select Fresh Lemon Cake Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Cannabis Dispensary Lauderhill Lauderhill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Select Fresh Forbidden Fruit Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Cannabis Dispensary Lauderhill Lauderhill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Select Fresh Super Lemon Haze Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Cannabis Dispensary Lauderhill Lauderhill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Select | Blueberry Cookies | Essentials Cartridge | .3g Select · Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Cannabis Dispensary Lauderhill Lauderhill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Lauderhill
See all edibles prices →Cheapest right now: Blue Kudu RSO Indica Milk Chocolate 200mg at Curaleaf Cannabis Dispensary Lauderhill — $22.50 ($11.25 per 100mg of THC) · 1 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blue Kudu RSO Indica Milk Chocolate 200mg Edibles | each · 200mg THC | $22.50$5055% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Cannabis Dispensary Lauderhill Lauderhill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Lauderhill
See all concentrates prices →Cheapest right now: Curaleaf Peanut Butter Muffin RSO Syringe 1g at Curaleaf Cannabis Dispensary Lauderhill — $20 ($20 per gram) · 69 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Curaleaf Peanut Butter Muffin RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $20$5564% off | $20/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Lauderhill Lauderhill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Curaleaf Sugar Moon RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $30$5040% off | $30/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Lauderhill Lauderhill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Curaleaf Pineapple Donut RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Lauderhill Lauderhill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Curaleaf Hybrid Blend Distillate Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Lauderhill Lauderhill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Curaleaf Frosted Motorbreath Distillate Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Lauderhill Lauderhill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Curaleaf Passport Dro RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Lauderhill Lauderhill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Curaleaf Mimosa Kush Mints Distillate Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Lauderhill Lauderhill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Curaleaf Ocifer RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Lauderhill Lauderhill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Lauderhill flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Lauderhill →Discounted items across Lauderhill menus, newest first.
Best dispensaries in Lauderhill →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank edibles (1 items at 1 store) in Lauderhill — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.