Cheapest flower in Leesburg, FL
Cheapest right now: Green Dragon NYC Vapor Pre-Ground 14g at Green Dragon Cannabis — $35 ($2.50 per gram)
150 comparable flower listings at 2 Leesburg dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Green Dragon NYC Vapor Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | Green Dragon Cannabis Leesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | SFV Kush | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Leesburg Leesburg · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Boston Runtz #5 | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Leesburg Leesburg · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | White Apple Tartz | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Leesburg Leesburg · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Red Velvet Runtz #1 Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Leesburg Leesburg · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Pave Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Leesburg Leesburg · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sherbert Sundae | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Leesburg Leesburg · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Circles Orchid Haze Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Cannabis Leesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Circles CRL HGH Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Cannabis Leesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Circles BRY Lit Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Cannabis Leesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Circles DRGN MLK Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Cannabis Leesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Circles Chili Chill Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Cannabis Leesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Old Pal Galatic Goo Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Green Dragon Cannabis Leesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Later Days | Pave | Flower | 3.5G Later Days · Flower | 3.54 g | $15$2025% off | $4.24/g | AYR Cannabis Dispensary Leesburg Leesburg · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Chaos Kush | Smalls | 7g Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Leesburg Leesburg · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Boston Tea Party | Smalls | 7g Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Leesburg Leesburg · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Champagne Kush Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Leesburg Leesburg · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Kingdom Chem | Smalls | 7g Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Leesburg Leesburg · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Kool Whip #11 Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Leesburg Leesburg · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Later Days | Pave | Smalls | 7G Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Leesburg Leesburg · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Lava Cake Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Leesburg Leesburg · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Lavender Soak Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Leesburg Leesburg · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Lemon Cherry Kush Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Leesburg Leesburg · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | White Apple Tartz | Smalls | 7g Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Leesburg Leesburg · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Tropical Vortex Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Leesburg Leesburg · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Prosecco Runtz Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Leesburg Leesburg · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Red Velvet Runtz #1 | Smalls | 7g Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Leesburg Leesburg · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Jealous Cake Flower Flower | ounce | $120 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Leesburg Leesburg · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | bkd mood | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Cannabis Leesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | PBNJ | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Cannabis Leesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Circles APPL CKE 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Cannabis Leesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Circles APPL Taffy 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Cannabis Leesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Circles Blossom Dream 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Cannabis Leesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Circles Orchid Haze 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Cannabis Leesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Circles Full Throttle 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Cannabis Leesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Circles CHRY Mystery Pie 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Cannabis Leesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Circles GMY Drip 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Cannabis Leesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Circles MLN Mood 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Cannabis Leesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | FRSTED Fluff | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Cannabis Leesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Circles Firewood Funk 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Cannabis Leesburg · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Leesburg flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Leesburg price: $5.65 per gram (middle of $4.29–$8.57). That works out to about $19.78 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Leesburg publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Leesburg price data: cheapest weed in Leesburg, cheap ounces, Leesburg flower price index, Leesburg deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.