| 1 | Gym Bag: Pre-Roll Multi Pack Pre-rolls | eighth | $22.50$3025% off | $6.43/g | AYR Cannabis Dispensary Merritt Island Merritt Island · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Hoover Runtz: Pre-Roll Multi Pack Pre-rolls | eighth | $22.50$3025% off | $6.43/g | AYR Cannabis Dispensary Merritt Island Merritt Island · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Cake Mintz | Joints | 1g | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Merritt Island Merritt Island · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | White Apple Tartz | Joints | 1g | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Merritt Island Merritt Island · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Tropical Vortex | Joints | 1g | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Merritt Island Merritt Island · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Rocket Juice | Joints | 1g | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Merritt Island Merritt Island · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Red Velvet Runtz #1 | Joints | 1g | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Merritt Island Merritt Island · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Prosecco Runtz | Joints | 1g | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Merritt Island Merritt Island · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Boston Runtz #5 | Joints | 1g | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Merritt Island Merritt Island · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Champagne Kush | Joints | 1g | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Merritt Island Merritt Island · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Chaos Kush | Joints | 1g | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Merritt Island Merritt Island · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Lane Splitter | Joints | 1g | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Merritt Island Merritt Island · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Zesty Parm | Joints | 1g | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Merritt Island Merritt Island · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Static Shock - Pre-Roll - 0.5g, 1ct Pre-rolls | 1/2 g | $5 | $10/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Merritt Island Merritt Island · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Float - Citrus Twist Pre-roll 0.5g | 1/2 g | $5 | $10/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Merritt Island Merritt Island · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Float - Melon Collie Pre-roll 0.5g | 1/2 g | $5 | $10/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Merritt Island Merritt Island · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Jamwich - Pre-Roll - 0.5g, 1ct Pre-rolls | 1/2 g | $5 | $10/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Merritt Island Merritt Island · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Float - Honeydew Lemonade .5g | 1/2 g | $5 | $10/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Merritt Island Merritt Island · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Rainbow Harbor - Pre-Roll - 0.5g, 1ct Pre-rolls | 1/2 g | $5 | $10/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Merritt Island Merritt Island · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Hot Mess - Pre-Roll - 0.5g, 1ct Pre-rolls | 1/2 g | $5 | $10/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Merritt Island Merritt Island · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | GYM BAG Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10$1429% off | $10/g | AYR Cannabis Dispensary Merritt Island Merritt Island · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Rainbow Rush Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10$1429% off | $10/g | AYR Cannabis Dispensary Merritt Island Merritt Island · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Fresa Cookies | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $10$1429% off | $10/g | AYR Cannabis Dispensary Merritt Island Merritt Island · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Bouncing Buddha Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10$1429% off | $10/g | AYR Cannabis Dispensary Merritt Island Merritt Island · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Head Banger Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10$1429% off | $10/g | AYR Cannabis Dispensary Merritt Island Merritt Island · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Sour Brunch Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10$1429% off | $10/g | AYR Cannabis Dispensary Merritt Island Merritt Island · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Mocha Popz - Pre-Roll - 0.5g, 5ct Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $29 | $11.60/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Merritt Island Merritt Island · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Gelato 41 - Pre-Roll - 0.5g, 5ct Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $29 | $11.60/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Merritt Island Merritt Island · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Hash Burger - Pre-Roll - 0.5g, 5ct Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $29 | $11.60/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Merritt Island Merritt Island · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Sunset Runtz - Pre-Roll - 0.5g, 5ct Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $29 | $11.60/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Merritt Island Merritt Island · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Black Triangle Kush - Pre-Roll - 0.5g, 5ct Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $29 | $11.60/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Merritt Island Merritt Island · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Indica Blend - Pre-Roll - 0.5g, 5ct Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $29 | $11.60/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Merritt Island Merritt Island · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Float - Hybrid Blend Pre Rolls 10pk 3.5g | eighth · 10-pack | $42 | $12/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Merritt Island Merritt Island · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Float - Sativa Blend Pre-rolls 10pk 3.5g | eighth · 10-pack | $42 | $12/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Merritt Island Merritt Island · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Float - Indica Blend Pre Rolls 10pk 3.5g | eighth · 10-pack | $42 | $12/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Merritt Island Merritt Island · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Freedom Reserve - Pre-Roll - 1g, 1ct Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Merritt Island Merritt Island · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Devil Rays Runtz 6 - Pre-Roll - 1g, 1ct Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Merritt Island Merritt Island · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Alleged Orbit - Pre-Roll - 1g, 1ct Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Merritt Island Merritt Island · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Reckless Driver - Pre-Roll - 1g, 1ct Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Merritt Island Merritt Island · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Rainbow Chip - Pre-Roll - 1g, 1ct Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Merritt Island Merritt Island · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |