Cheapest weed in Miami Beach, FL
565 Miami Beach menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in Miami Beach
See all flower prices →Cheapest right now: Find. Alani Skunk Trim & Shake 7g at Curaleaf Dispensary Miami South Beach — $25 ($3.57 per gram) · 180 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Find. Alani Skunk Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Find. Alabama Apple Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Find. Banana Papaya Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Find. Bloopers Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Find. Collie Man Kush Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Find. Delphi Diesel Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Find. Foreign Kush Mints Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Find. Garlic Patties Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Miami Beach
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Select Fresh Clementine Cartridge 0.3g at Curaleaf Dispensary Miami South Beach — $11.70 ($11.70 per cartridge) · 182 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Select Fresh Clementine Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Select Fresh Berry Gelato Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Select Fresh Forbidden Fruit Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Select Fresh Sherbert Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Select Fresh Strawberry Cough Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Select Fresh Super Lemon Haze Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Select Fresh Watermelon Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Select | Blueberry Cookies | Essentials Cartridge | .3g Select · Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Miami Beach
See all edibles prices →Cheapest right now: Cherry - 100mg Full Spec CBD Chews 10pk at Jungle Boys Miami Beach Dispensary — $10 ($10 per 100mg of THC) · 50 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cherry - 100mg Full Spec CBD Chews 10pk Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $10$2560% off | $10/100mg THC | Jungle Boys Miami Beach Dispensary Miami Beach · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Grape - 100mg Full Spec CBD Chews 10pk Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $10$2560% off | $10/100mg THC | Jungle Boys Miami Beach Dispensary Miami Beach · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Fruit Punch - 100mg Full Spec CBD Chews 10pk Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $10$2560% off | $10/100mg THC | Jungle Boys Miami Beach Dispensary Miami Beach · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blue Raspberry - 100mg Full Spec CBD Chews 10pk Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $10$2560% off | $10/100mg THC | Jungle Boys Miami Beach Dispensary Miami Beach · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Dark Chocolate Espresso Chocolates | 100mg | 20ct | 5mg/ea JAMS · Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $11.25$2555% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Grape Jellies | 100mg | 10ct | 10mg/ea JAMS · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $11.25$2555% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Milk Chocolate Salted Caramel Chocolates | 100mg | 20ct | 5mg/ea JAMS · Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $11.25$2555% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Blue Kudu RSO Hybrid Milk Chocolate 200mg Edibles | each · 200mg THC | $22.50$5055% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Miami Beach
See all concentrates prices →Cheapest right now: Curaleaf Peanut Butter Muffin RSO Syringe 1g at Curaleaf Dispensary Miami South Beach — $20 ($20 per gram) · 98 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Curaleaf Peanut Butter Muffin RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $20$5564% off | $20/g | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | V12 – 1g Trim Run (Budder) Concentrates | gram | $20$4050% off | $20/g | Jungle Boys Miami Beach Dispensary Miami Beach · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | I-95 x Permanent Marker - 2.5g Trim Run (Badder) Concentrates | 2.5 g | $60$8529% off | $24/g | Jungle Boys Miami Beach Dispensary Miami Beach · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Zacks Pie – 1g Trim Run (Budder) Concentrates | gram | $25$4038% off | $25/g | Jungle Boys Miami Beach Dispensary Miami Beach · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | RSO Dablicator - 1g High THC Concentrates | gram | $30 | $30/g | Jungle Boys Miami Beach Dispensary Miami Beach · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Curaleaf StarDawg x Northern Lights RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Curaleaf Delphi Diesel RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Curaleaf Blue Lobster RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $33$5540% off | $33/g | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Miami Beach
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: P95 - 1g Premium Pre-Roll at Jungle Boys Miami Beach Dispensary — $7 ($7 per gram) · 55 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | P95 - 1g Premium Pre-Roll Pre-rolls | gram | $7$1450% off | $7/g | Jungle Boys Miami Beach Dispensary Miami Beach · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Orange Cherries - 1g Premium Pre-Roll Pre-rolls | gram | $7$1450% off | $7/g | Jungle Boys Miami Beach Dispensary Miami Beach · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | All Cherriez - Premium Pre-Roll Pre-rolls | gram | $7$1450% off | $7/g | Jungle Boys Miami Beach Dispensary Miami Beach · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blue Zerdz x Zangria #1 - Premium Pre-Roll Pre-rolls | gram | $7$1450% off | $7/g | Jungle Boys Miami Beach Dispensary Miami Beach · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Ice Cream Zerdz - 1g Premium Pre-Roll Pre-rolls | gram | $7$1450% off | $7/g | Jungle Boys Miami Beach Dispensary Miami Beach · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blue Lobster Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Banana Belt Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Orange Z Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Miami South Beach Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Miami Beach flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Miami Beach →Discounted items across Miami Beach menus, newest first.
Best dispensaries in Miami Beach →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.