Cheapest flower in Navarre, FL
Cheapest right now: MÜV Melonade - Ground 7g at MÜV Cannabis Dispensary — $40.25 ($5.75 per gram)
50 comparable flower listings at 1 Navarre dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MÜV Melonade - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | MÜV Lemon Pastries - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | MÜV Rocky Road - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | MÜV GMO S1 - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy Bruce Banner 7g Flower | quarter | $45.25 | $6.46/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Savvy Wino #9 3.5g Flower | eighth | $25.25 | $7.21/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sweet Supply Trop Teeth #8 14g Flower | half ounce | $130.25 | $9.30/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sweet Supply Trop Teeth #8 7g Flower | quarter | $70.25 | $10.04/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | (the) Essence Glitter Bomb 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | MÜV Gush Mints 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | (the) Essence Wino #9 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | (the) Essence Trop Teeth #2 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | MÜV Applescotti 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | MÜV GMO S1 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | MÜV Super Lemon G 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | (the) Essence E85 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | (the) Essence Nutcrackerz 14g Flower | half ounce | $160.25 | $11.45/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | (the) Essence Glitter Bomb 14g Flower | half ounce | $160.25 | $11.45/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | MÜV Black Amber 14g Flower | half ounce | $160.25 | $11.45/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | MÜV Super Lemon G 14g Flower | half ounce | $160.25 | $11.45/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | (the) Essence Melonade #8 14g Flower | half ounce | $160.25 | $11.45/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | (the) Essence Trop Teeth #2 14g Flower | half ounce | $160.25 | $11.45/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | (the) Essence Pink Certz 14g Flower | half ounce | $160.25 | $11.45/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | (the) Essence | GG #4 | Big Buds | 14g (the) Essence · Flower | half ounce | $160.25 | $11.45/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | MÜV Applescotti 14g Flower | half ounce | $160.25 | $11.45/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | (the) Essence E85 14g Flower | half ounce | $160.25 | $11.45/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Sweet Supply GG#4 3.5g Flower | eighth | $40.25 | $11.50/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Sweet Supply Trop Teeth #8 3.5g Flower | eighth | $40.25 | $11.50/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Sweet Supply Trop Teeth #2 3.5g Flower | eighth | $40.25 | $11.50/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | MÜV Heir Heads 7g Flower | quarter | $90.25 | $12.89/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | MÜV GMO S1 7g Flower | quarter | $90.25 | $12.89/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | MÜV Applescotti 7g Flower | quarter | $90.25 | $12.89/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | (the) Essence E85 7g Flower | quarter | $90.25 | $12.89/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | (the) Essence Glitter Bomb 7g Flower | quarter | $90.25 | $12.89/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | (the) Essence Guava Cooler 7g Flower | quarter | $90.25 | $12.89/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | (the) Essence Nutcrackerz 7g Flower | quarter | $90.25 | $12.89/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | (the) Essence Nutcrackerz 3.5g Flower | eighth | $50.25 | $14.36/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | (the) Essence E85 3.5g Flower | eighth | $50.25 | $14.36/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | (the) Essence Glitter Bomb 3.5g Flower | eighth | $50.25 | $14.36/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | MÜV Super Lemon G 3.5g Flower | eighth | $50.25 | $14.36/g | MÜV Cannabis Dispensary Navarre · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Navarre flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Navarre price: $11.45 per gram (middle of $7.14–$14.36). That works out to about $40.07 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Navarre publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Navarre price data: cheapest weed in Navarre, cheap ounces, Navarre flower price index, Navarre deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.