Cheapest concentrates in New Port Richey, FL
Cheapest right now: GRLC GLU #28 [2g] at RISE New Port Richey — $50 ($25 per gram)
72 comparable concentrates listings at 1 New Port Richey dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GRLC GLU #28 [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | CRL MLK x Point Break [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | CRMSCL SUNSET [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | CRNBRRY Z [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | DNT Trip [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Durban Z x THaze [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Gazzurple x GRNNY CNDY [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | GGRTZ [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | GMMY BRS [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | GRLC DRIP [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | ANML FCE [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | HNY Zanana [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | ANML SCT [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | MYSTC MNT [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Rise | SoFlo Kerosene | Solvent | 2g RISE · Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | BLK MPLE [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | BRWNE SCT [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Afternoon Delight [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | WDDNG CKE [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Headcracker Concentrates | gram | $30 | $30/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | SoFlo Kerosene Concentrates | gram | $30 | $30/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Afternoon Delight #4 Concentrates | gram | $30 | $30/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | CRL MLK Concentrates | gram | $30 | $30/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | 95 CKIES Concentrates | gram | $30 | $30/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | GRLC GLU #28 Concentrates | gram | $30 | $30/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | CRMSCL SUNSET Concentrates | gram | $30 | $30/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | GLDN PNAPPL Concentrates | gram | $30 | $30/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Bzooka Brth #19 Concentrates | gram | $30 | $30/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Mystic Mint | Live Resin | 2g RYTHM · Concentrates | 2 g | $60 | $30/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Animal Scout | Live Resin | 2g RYTHM · Concentrates | 2 g | $60 | $30/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Confidential CHRRIES [2g] Concentrates | 2 g | $60 | $30/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Cranberry Z [2g] Concentrates | 2 g | $60 | $30/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | 95 CKIES [2g] Concentrates | 2 g | $60 | $30/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | RYTHM | Crmscl Sunset | Live Resin | 2g RYTHM · Concentrates | 2 g | $60 | $30/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Runtz Cake #2 | Live Rosin | Badder | 2g RYTHM · Concentrates | 2 g | $60 | $30/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | RDNCK MNTZ [2g] Concentrates | 2 g | $60 | $30/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Non-GMO [2g] Concentrates | 2 g | $60 | $30/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Velcroz [2g] Concentrates | 2 g | $75 | $37.50/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Gogurtz [2g] Concentrates | 2 g | $75 | $37.50/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Swamp Water Fumez [2g] Concentrates | 2 g | $75 | $37.50/g | RISE New Port Richey New Port Richey · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How New Port Richey concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical New Port Richey price: $30 per gram (middle of $25–$60). That works out to about $105 an eighth.
- 92.3% of priced concentrates listings in New Port Richey publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More New Port Richey price data: cheapest weed in New Port Richey, cheap ounces, New Port Richey flower price index, New Port Richey deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.