Cheapest flower in North Fort Myers, FL
Cheapest right now: Green Dragon NYC Vapor Pre-Ground 14g at Green Dragon Dispensary North Fort Myers — $35 ($2.50 per gram)
89 comparable flower listings at 1 North Fort Myers dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Green Dragon NYC Vapor Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Circles CRL HGH Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Circles BRY Lit Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Circles Chili Chill Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Circles Carbon Cloud 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Circles Chili Chill 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Circles CHRY Mystery Pie 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Circles Coco N MLN 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Circles Death Candie 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Circles Dry Heat 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Circles Fire Diesel 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Circles Fire Sage 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Circles Firewood Funk 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Circles Fuel Fade 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Cracklin Kush | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Circles GMY Drip 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Circles GRPFRT Glow 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Circles Heady BTTR 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Circles Meadow Mood 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Circles MLN Mood 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Circles Nature Rush 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Circles Night Tangie 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Circles PECH Whip 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Circles Peony PCH 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Circles Sage Rage 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Circles Spiked Sunset 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Circles Sunset Garden 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Circles Wild Rose OG 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Circles Zing Thing 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Sunberry Cream | Smalls | 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | bkd mood | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Circles Full Throttle 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Circles APPL CKE 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Circles APPL Taffy 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Circles Blossom Dream 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Green Dragon Pienana 3.5g Flower | eighth | $22.50 | $6.43/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Green Dragon Fire N Ice 3.5g Flower | eighth | $22.50 | $6.43/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Green Dragon Grapple FRIT 3.5g Flower | eighth | $22.50 | $6.43/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Green Dragon HGH Society 3.5g Flower | eighth | $22.50 | $6.43/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Green Dragon ICECRM Man #5 3.5g Flower | eighth | $22.50 | $6.43/g | Green Dragon Dispensary North Fort Myers North Fort Myers · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
How North Fort Myers flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical North Fort Myers price: $6.43 per gram (middle of $5–$8.57). That works out to about $22.50 an eighth.
- 100% of priced flower listings in North Fort Myers publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More North Fort Myers price data: cheapest weed in North Fort Myers, cheap ounces, North Fort Myers flower price index, North Fort Myers deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.