Cheapest flower in North Miami Beach, FL
Cheapest right now: Find. Bloopers Trim & Shake 7g at Curaleaf Dispensary North Biscayne — $25 ($3.57 per gram)
177 comparable flower listings at 3 North Miami Beach dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Find. Bloopers Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Find. Agent Z Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Find. Frosted Motorbreath Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Find. Moonbeam Gelato Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Find. Ocifer Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Find. Pepe L'Orange Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Find. White Hot Guava Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Find. Shock Mints Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Find. Foreign Kush Mints Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Find. Delphi Diesel Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Find. Diesel Bite Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Find. Durban Nights Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Find. Donny Burger Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Find. Cosmic Smoothie Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Find. Cheddar Cheeze Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Find. Pomme Jelly Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Find. Skunk Crush Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Find. Orange Z Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Find. Singapore Sling Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Find. Bubba Mints Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Find. Baba Yaga Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $17.50$3854% off | $5/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Cosmic Smoothie Small Buds REEF Cannabis · Flower | quarter | $35$6042% off | $5/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Peanut Butter Breath | Flower | 3.5g Find · Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | True OG | Flower | 3.5g Find · Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Donny Burger | Flower | 3.5g Find · Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Find. Atomic Papaya Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Find. Collie Man Kush Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Find. Cosmic Smoothie Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Find. Durban Nights Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Find. Raspberry Parfait Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Find. Skunk Monkey Kush Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Find. StarDawg x Northern Lights Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Garlic Cookies | Smalls | 3.5g Grassroots · Flower | eighth | $20$5060% off | $5.71/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Ice Cream Mints - 1/4 oz Pops Flower | quarter | $40$5020% off | $5.71/g | Jungle Boys North Miami Beach Dispensary North Miami Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Fantasy Melon - 1/4 oz Pops Flower | quarter | $40$5020% off | $5.71/g | Jungle Boys North Miami Beach Dispensary North Miami Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Trop Cherry - 1/4 oz Pops Flower | quarter | $40$5020% off | $5.71/g | Jungle Boys North Miami Beach Dispensary North Miami Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | All Cherriez - 1/4 oz Pops Flower | quarter | $40$5020% off | $5.71/g | Jungle Boys North Miami Beach Dispensary North Miami Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | White Runtz - Smediums Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Cookies North Miami DIspensary North Miami Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Curaleaf Romulan Pre-Roll Single | 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Curaleaf Frost Wraith Pre-Roll 1g Flower | gram | $6$1250% off | $6/g | Curaleaf Dispensary North Biscayne North Miami Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How North Miami Beach flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical North Miami Beach price: $7.14 per gram (middle of $4.71–$12.86). That works out to about $24.99 an eighth.
- 100% of priced flower listings in North Miami Beach publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More North Miami Beach price data: cheapest weed in North Miami Beach, cheap ounces, North Miami Beach flower price index, North Miami Beach deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.