Cheapest weed in Oviedo, FL
432 Oviedo menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in Oviedo
See all flower prices →Cheapest right now: Afternoon Delight #4 at RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo — $25 ($3.57 per gram) · 86 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Afternoon Delight #4 Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo Oviedo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Swamp Water Fumez Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo Oviedo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | DNT Trip Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo Oviedo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | GRLC DRIP Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo Oviedo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | BNANACONDA Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo Oviedo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Mystic Mint Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo Oviedo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Dulce De Uva Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo Oviedo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Velvet Glove Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo Oviedo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Oviedo
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: &Shine .5g Cartridge - Northern Lights at RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo — $20 ($20 per gram) · 203 comparable items at 2 stores
Cheapest edibles in Oviedo
See all edibles prices →Cheapest right now: &Shine | Chocolatey Bar | Dark Chocolatey Bar - 120mg (5:1 THC:CBN) at RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo — $15 ($12.50 per 100mg of THC) · 17 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | &Shine | Chocolatey Bar | Dark Chocolatey Bar - 120mg (5:1 THC:CBN) &SHINE · Edibles | each · 120mg THC | $15 | $12.50/100mg THC | RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo Oviedo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | &Shine | 10pk Gummies | Peach - 100mg &SHINE · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo Oviedo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Dark Chocolate (THC) – Chocolate Bar, 100mg | Chocolates | 20pk | 5mg/ea Heights · Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $15$2540% off | $15/100mg THC | Surterra Wellness UCF Oviedo · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | 1:1 Milk Chocolate CBD:THC [10pk] (100mg CBD/100mg THC) Encore Edibles · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo Oviedo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | &Shine | 10pk Chews | Kiwi Strawberry - 100mg &SHINE · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo Oviedo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | &Shine | 10pk Chews | Fruit Punch - 100mg &SHINE · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo Oviedo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | &Shine | 10pk Chews | Blueberry - 100mg &SHINE · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo Oviedo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | &Shine | Chocolatey Bar | Mint Chocolatey Bar - 100mg &SHINE · Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo Oviedo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Oviedo
See all concentrates prices →Cheapest right now: BLK MPLE [2g] at RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo — $50 ($25 per gram) · 73 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BLK MPLE [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo Oviedo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | ANML FCE [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo Oviedo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Rise | Afternoon Delight | Solvent | 2g RISE · Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo Oviedo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | WDDNG CKE [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo Oviedo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | GRLC GLU #28 [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo Oviedo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | GRLC DRIP [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo Oviedo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | GMMY BRS [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo Oviedo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | GGRTZ [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo Oviedo · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Oviedo
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Dogwalkers Sit Mini Pre Rolls (5pk) | Brownie Scout at RISE Medical Marijuana Dispensary Oviedo — $25 ($5 per piece) · 53 comparable items at 2 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Oviedo flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Oviedo →Discounted items across Oviedo menus, newest first.
Best dispensaries in Oviedo →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.