Cheapest weed in Port Orange, FL
661 Port Orange menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 1, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in Port Orange
See all flower prices →Cheapest right now: Dulce De Uva at RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange — $25 ($3.57 per gram) · 193 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dulce De Uva Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange Port Orange · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | GRLC DRIP Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange Port Orange · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Mystic Mint Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange Port Orange · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | ANML FCE Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange Port Orange · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | BNANACONDA Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange Port Orange · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | FNK Bomb Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange Port Orange · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | DNT Trip Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange Port Orange · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Platinum | Spray Tan | Big Buds | 3.5g Phat Panda · Flower | eighth | $18$4560% off | $5.14/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange Port Orange · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Port Orange
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Savvy Pineapple Mimosa 0.3g at MÜV Cannabis Dispensary — $25.75 ($2.58 per gram) · 234 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Pineapple Mimosa 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Port Orange · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Summer Melon 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Port Orange · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | MÜV Plus Purple Lemon Punch 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Port Orange · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | MUV Disposable Pen - 0.3g - GMO Jungle Cake MÜV Cannabis Infused Products · Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Port Orange · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | (the) Essence Nectar Sherbert Haze 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Port Orange · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | (the) Essence | Gush Mints | Disposable | 0.3g (the) Essence · Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Port Orange · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | (the) Essence Nectar The Soap 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Port Orange · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | (the) Essence Nectar Berry Tart 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Port Orange · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Port Orange
See all edibles prices →Cheapest right now: &Shine | Chocolatey Bar | Dark Chocolatey Bar - 120mg (5:1 THC:CBN) at RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange — $15 ($12.50 per 100mg of THC) · 42 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | &Shine | Chocolatey Bar | Dark Chocolatey Bar - 120mg (5:1 THC:CBN) &SHINE · Edibles | each · 120mg THC | $15 | $12.50/100mg THC | RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange Port Orange · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | &Shine | 10pk Chews | Blackberry - 100mg &SHINE · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange Port Orange · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | &Shine | 10pk Gummies | Sour Cherry - 100mg &SHINE · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange Port Orange · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | &Shine | Chocolatey Bar | Mint Chocolatey Bar - 100mg &SHINE · Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange Port Orange · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | &Shine | 10pk Chews | Kiwi Strawberry - 100mg &SHINE · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange Port Orange · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | 1:1 Milk Chocolate CBD:THC [10pk] (100mg CBD/100mg THC) Encore Edibles · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange Port Orange · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | &Shine | 10pk Chews | Tropical - 100mg &SHINE · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange Port Orange · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | &Shine | 10pk Chews | Blueberry - 100mg &SHINE · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange Port Orange · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Port Orange
See all concentrates prices →Cheapest right now: GRLC DRIP [2g] at RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange — $50 ($25 per gram) · 102 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GRLC DRIP [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange Port Orange · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | BRWNE SCT [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange Port Orange · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | CRMSCL SUNSET [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange Port Orange · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | DNT Trip [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange Port Orange · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Rise | SoFlo Kerosene | Solvent | 2g RISE · Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange Port Orange · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | WDDNG CKE [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange Port Orange · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Durban Z x THaze [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange Port Orange · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | ANML FCE [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Port Orange Port Orange · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Port Orange
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Verano Yuzu Sour 0.7g [1-Pack] at MÜV Cannabis Dispensary — $10.25 ($1.02 per gram) · 90 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Verano Yuzu Sour 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Port Orange · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Verano | Facetz | Joints | 0.7g Verano · Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Port Orange · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Verano Blueberry Muffins 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Port Orange · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Verano Facade 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Port Orange · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | MÜV Wedding Kush Mints 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.50 | $3.55/g | MÜV Cannabis Dispensary Port Orange · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | MÜV Minty Blizzard 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Port Orange · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | MÜV Grape Junky 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Port Orange · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | MÜV Rotten Teeth 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Port Orange · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Port Orange flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Port Orange →Discounted items across Port Orange menus, newest first.
Best dispensaries in Port Orange →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.