Cheapest pre-rolls in Port St. Lucie, FL
Cheapest right now: Gym Bag: Pre-Roll Multi Pack at AYR Cannabis Dispensary Port St. Lucie — $22.50 ($6.43 per gram)
32 comparable pre-rolls listings at 2 Port St. Lucie dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gym Bag: Pre-Roll Multi Pack Pre-rolls | eighth | $22.50$3025% off | $6.43/g | AYR Cannabis Dispensary Port St. Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Hoover Runtz: Pre-Roll Multi Pack Pre-rolls | eighth | $22.50$3025% off | $6.43/g | AYR Cannabis Dispensary Port St. Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Boston Runtz #5 | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Port St. Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cake Mintz | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Port St. Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Zesty Parm | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Port St. Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Lane Splitter | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Port St. Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Tropical Vortex | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Port St. Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Red Velvet Runtz #1 | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Port St. Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Rocket Juice | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Port St. Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Sub Zero Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Port Saint Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Skunk Crush Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Port Saint Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Sugar Rainbow Luxe 26 Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Port Saint Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Super Buff Cherry Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Port Saint Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Raspberry Turnover Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Port Saint Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Raspberry Parfait Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Port Saint Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Cosmic Smoothie Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Port Saint Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Orange Z Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Port Saint Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Banana Belt Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Port Saint Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Carmelita Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$3373% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Port Saint Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Apple Mochi Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Port Saint Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | White Hot Guava Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Port Saint Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Floral Frost Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Port Saint Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Blue Lobster Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Port Saint Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Daybreak Delight Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Port Saint Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Blue Breath Mints Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Port Saint Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Hickory Hash | Joint | 1g Grassroots · Pre-rolls | gram | $10$1429% off | $10/g | Curaleaf Dispensary Port Saint Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Blue Mimosa | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $10$1429% off | $10/g | AYR Cannabis Dispensary Port St. Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Fresa Cookies | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $10$1429% off | $10/g | AYR Cannabis Dispensary Port St. Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Indica Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | 0.35 g · 10-pack | $13$2548% off | $37.14/g | Curaleaf Dispensary Port Saint Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Hybrid Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | 0.35 g · 10-pack | $13$2548% off | $37.14/g | Curaleaf Dispensary Port Saint Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Sativa Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | 0.35 g · 10-pack | $13$2548% off | $37.14/g | Curaleaf Dispensary Port Saint Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Port St. Lucie pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Port St. Lucie price: $9 per gram (middle of $8–$10). That works out to about $31.50 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Port St. Lucie publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Port St. Lucie price data: cheapest weed in Port St. Lucie, cheap ounces, Port St. Lucie flower price index, Port St. Lucie deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.