Cheapest weed in Yulee, FL
331 Yulee menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in Yulee
See all flower prices →Cheapest right now: Savvy Wedding Kush Mints 14g at MÜV Cannabis Dispensary — $80.25 ($5.73 per gram) · 79 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Wedding Kush Mints 14g Flower | half ounce | $80.25 | $5.73/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Wino #9 14g Flower | half ounce | $80.25 | $5.73/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | MÜV Mint Diesel - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | MÜV Melonade - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | MÜV Lemon Pastries - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | MÜV Yum Yum - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | MÜV Minty Blizzard - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy Cherry On Top 7g Flower | quarter | $45.25 | $6.46/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Yulee
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Savvy Summer Melon 0.3g at MÜV Cannabis Dispensary — $25.75 ($2.58 per gram) · 110 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Summer Melon 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Pineapple Mimosa 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | (the) Essence Nectar The Soap 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | (the) Essence Nectar Berry Tart 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | (the) Essence Nectar E85 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | MUV Disposable Pen - 0.3g - Purple Lemon Punch MÜV Cannabis Infused Products · Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | MUV Disposable Pen - 0.3g - Apple Mac MÜV Cannabis Infused Products · Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | MÜV Plus Mint Diesel 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Yulee
See all edibles prices →Cheapest right now: MÜV Green Apple Lozenges 100mg [10-Pack] at MÜV Cannabis Dispensary — $20.75 ($20.75 per 100mg of THC) · 33 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MÜV Green Apple Lozenges 100mg [10-Pack] Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Extra Blue Raspberry Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy Extra Strawberry Peach 1:1 CBD:THC RSO Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy Extra Melon Crash 1:2 CBN:THC RSO Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $22.75 | $22.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy Extra Pineapple Passionfruit Soft Chew 50mg Piece Edibles | each · 50mg THC | $12.75 | $25.50/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bits Dragonfruit RSO Soft Chews 100mg [20-Pack] Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $25.75 | $25.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | MÜV Grape Soft Chews 100mg [10-Pack] Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $25.75 | $25.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bits Yuzu 1:1 CBD:THC Soft Chews 100mg [20-Pack] Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $25.75 | $25.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Yulee
See all concentrates prices →Cheapest right now: Sweet Supply GMO S1 Shatter 1g at MÜV Cannabis Dispensary — $40.75 ($40.75 per gram) · 33 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sweet Supply GMO S1 Shatter 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sweet Supply Guava Cooler Crumble 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sweet Supply Dosi - Dos Crumble 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sweet Supply Minty Blizzard Crumble 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sweet Supply Minty Blizzard Shatter 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sweet Supply Dosi - Dos Shatter 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | (the) Essence Nectar Bruce Banner Sugar 1g Concentrates | gram | $50.75 | $50.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | MÜV Plus Mint Diesel CDT Syringe 1g Concentrates | gram | $55.75 | $55.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Yulee
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Verano Glaciers 0.7g [1-Pack] at MÜV Cannabis Dispensary — $10.25 ($1.02 per gram) · 76 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Verano Glaciers 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Verano Strawberry Candy 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Verano Yuzu Sour 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Verano | Facetz | Joints | 0.7g Verano · Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Verano Blueberry Muffins 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Verano Facade 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Verano Guava Casquitos 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | MÜV Wino #9 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.50 | $3.55/g | MÜV Cannabis Dispensary Yulee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Yulee flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Yulee →Discounted items across Yulee menus, newest first.
Best dispensaries in Yulee →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.