| 1 | Blaze GMO Rootbeer Pre-Roll Pack 5 Pack | 3.5g Flower | 7/10 g · 5-pack | $40 | $4/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blaze Royal GSC Pre-Roll Pack 5 Pack | 3.5g Flower | 7/10 g · 5-pack | $44 | $4.40/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Blaze Space Rhino Pre-Roll Pack 5 Pack | 3.5g Flower | 7/10 g · 5-pack | $44 | $4.40/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blaze Northern Lights x Chemdawg Pre-Roll Pack 5 Pack | 3.5g Flower | 7/10 g · 5-pack | $44 | $4.40/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Blaze OG Kush x Durban Poison Pre-Roll Pack 5 Pack | 3.5g Flower | 7/10 g · 5-pack | $44 | $4.40/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blaze Bursts - Peach Ringz Pre-Roll Pack 5 Pack | 3.5g Flower | 7/10 g · 5-pack | $44 | $4.40/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Blaze Dutch Dragon Pre-Roll Pack 5 Pack | 3.5g Flower | 7/10 g · 5-pack | $44 | $4.40/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Blaze Bursts - Strawberry Banana Pre-Roll Pack 5 Pack | 3.5g Flower | 7/10 g · 5-pack | $44 | $4.40/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Blaze Dosido Mintz Pre-Roll Pack 5 Pack | 3.5g Flower | 7/10 g · 5-pack | $44 | $4.40/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Blaze Red Runtz Pre-Roll Pack 5 Pack | 3.5g Flower | 7/10 g · 5-pack | $44 | $4.40/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Blaze Dutch Dragon Shake 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Blaze Dosido Mintz Shake 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Blaze Hood Candyz x Pixi Shake 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Blaze GSC x Chemdawg Shake 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Blaze Red Forbidden Runtz Shake 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | 1/2 Zip by Flora Black Cherry Buff Ground Flower 14g Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Daze Off Reality Stone Popcorn 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | &Shine Gorilla Cookies Mixed Buds 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | &Shine Crazy FaceBow Mixed Buds 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Daze Off The Light Fantastic Popcorn 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Daze Off Open Harmony Popcorn 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | &Shine Grape Chem Mixed Buds 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | &Shine Kush Cake 14g Mixed Buds 14g Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | &Shine Sunset Ceremony Mixed Buds 14g Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | &Shine Gellie Gas Mixed Buds 14g Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | &Shine Crazy FaceBow Mixed Buds 14g Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | &Shine GMO Skunk Cake Mixed Buds 14g Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Jet Fuel OG Mixed Buds 14g | half ounce | $100 | $7.14/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | &Shine Nightcap Nectar Mixed Buds 14g Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | &Shine Electric Kush Mixed Buds 14g Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Sugar Storm | Popcorn | 28g | ounce | $200 | $7.14/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Slurricrasher Popcorn 28g / 1oz | ounce | $200 | $7.14/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Runtz Buttons | Popcorn | 28g | ounce | $200 | $7.14/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Bio Jesus Popcorn 28g / 1oz | ounce | $200 | $7.14/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | 1/4 Zip by Flora Lemon Cherry Gelato Ground Flower 7g Flower | quarter | $55 | $7.86/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Daze Off Hybrid Blend Shake 7g Flower | quarter | $55 | $7.86/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Daze Off Indica Blend Shake 7g Flower | quarter | $55 | $7.86/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | 1/4 Zip by Flora Black Cherry Buff Ground Flower 7g Flower | quarter | $55 | $7.86/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | 1/4 Zip by Flora Disco Fries Ground Flower 7g Flower | quarter | $55 | $7.86/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | 1/4 Zip by Flora Hawaiian Rain x Permanent Marker Ground Flower 7g Flower | quarter | $55 | $7.86/g | Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol Stream Carol Stream · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |