Cheapest weed in East Dubuque, IL
375 East Dubuque menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Illinois city: cheapest weed in Illinois
Cheapest flower in East Dubuque
See all flower prices →Cheapest right now: Bluenana | Ground | 7g at nuEra East Dubuque Dispensary — $84 ($3 per gram) · 289 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bluenana | Ground | 7g Flower | ounce | $84$12030% off | $3/g | nuEra East Dubuque Dispensary East Dubuque · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Shadow Biscuit Flower | ounce | $84$12030% off | $3/g | nuEra East Dubuque Dispensary East Dubuque · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Supreme Diesel Flower | ounce | $84$12030% off | $3/g | nuEra East Dubuque Dispensary East Dubuque · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Shadow Baker Flower | half ounce | $45.50$6530% off | $3.25/g | nuEra East Dubuque Dispensary East Dubuque · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Jokerz Candy Flower | half ounce | $45.50$6530% off | $3.25/g | nuEra East Dubuque Dispensary East Dubuque · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Black Velvet Cookies Flower | half ounce | $45.50$6530% off | $3.25/g | nuEra East Dubuque Dispensary East Dubuque · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Nature's Grace Signature Flower 3.5G - Sour Banana Sherbet #2 Nature's Grace and Wellness · Flower | quarter | $24.50$3530% off | $3.50/g | nuEra East Dubuque Dispensary East Dubuque · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Honey Bun Flower | quarter | $24.50$3530% off | $3.50/g | nuEra East Dubuque Dispensary East Dubuque · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in East Dubuque
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: G Tank Full Spectrum Hash Oil Vape Cartridge 0.5g at nuEra East Dubuque Dispensary — $41.25 ($11.79 per gram) · 86 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | G Tank Full Spectrum Hash Oil Vape Cartridge 0.5g Aeriz · Vape Pens | eighth | $41.25$5525% off | $11.79/g | nuEra East Dubuque Dispensary East Dubuque · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Batch | Signature Cartridge | Petrol Sweet Vape 2g Batch · Vape Pens | 2 g | $48.75$6525% off | $24.38/g | nuEra East Dubuque Dispensary East Dubuque · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy | GMO | Cartridge | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $51.75$6925% off | $25.88/g | nuEra East Dubuque Dispensary East Dubuque · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | &Shine 2g Disposable - XJ-13 &SHINE · Vape Pens | 2 g | $52.50$7025% off | $26.25/g | nuEra East Dubuque Dispensary East Dubuque · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | &Shine | King Louie XIII | Disposable Vape Pen | 2000mg &SHINE · Vape Pens | 2 g | $52.50$7025% off | $26.25/g | nuEra East Dubuque Dispensary East Dubuque · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | &Shine 2g Disposable - Apple Fritter &SHINE · Vape Pens | 2 g | $52.50$7025% off | $26.25/g | nuEra East Dubuque Dispensary East Dubuque · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Batch | 2g Signature AIO - Skywalker 600 Batch · Vape Pens | 2 g | $56.25$7525% off | $28.13/g | nuEra East Dubuque Dispensary East Dubuque · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | BRIQ 2 Flavor Series Unicorn Piss 2g Select · Vape Pens | 2 g | $58 | $29/g | nuEra East Dubuque Dispensary East Dubuque · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
East Dubuque flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in East Dubuque →Discounted items across East Dubuque menus, newest first.
Best dispensaries in East Dubuque →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Illinois dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.