Cheapest flower in Lake Zurich, IL
Cheapest right now: SHAKE | JOKERZ CANDY | 28G at Nirvana - Lake Zurich — $72 ($2.57 per gram)
313 comparable flower listings at 1 Lake Zurich dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Illinois city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SHAKE | JOKERZ CANDY | 28G Flower | each | $72$12040% off | $2.57/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | GMO Z | Ground | 28g Flower | each | $72$12040% off | $2.57/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | SHAKE | TRIXIE'S INFERNO | 28G Flower | each | $72$12040% off | $2.57/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | SHAKE | HOT PANTS | 14G Flower | each | $39$6540% off | $2.79/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | SHAKE | BLACK VELVET COOKIES | 14G Flower | each | $39$6540% off | $2.79/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | SHAKE | TRIXIE'S INFERNO | 14G Flower | each | $39$6540% off | $2.79/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | SHAKE | SATIVA BLEND | 14G Flower | each | $42$7040% off | $3/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | SHAKE | HYBRID BLEND | 14G Flower | each | $42$7040% off | $3/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | SOMALI TAXI RIDE | 28G Flower | each | $90$15040% off | $3.21/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | POPCORN | SHADOW BISCUIT | 28G Flower | each | $90$15040% off | $3.21/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | POPCORN | SOUR DIESEL | 28G Flower | each | $90$15040% off | $3.21/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | POPCORN | GRINCH MINTS | 28G Flower | each | $90$15040% off | $3.21/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | POPCORN | BLACK LIME 98 | 28G Flower | each | $90$15040% off | $3.21/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | POPCORN | DEEP FRIED RUNTZ | 28G Flower | each | $90$15040% off | $3.21/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | POPCORN | BERRY NEBULA | 28G Flower | each | $90$15040% off | $3.21/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | POPCORN | MONKEY BREAD | 28G Flower | each | $90$15040% off | $3.21/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | POPCORN | PYROMANIAC | 28G Flower | each | $90$15040% off | $3.21/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | POPCORN | HOT PANTS | 28G Flower | each | $90$15040% off | $3.21/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | SHAKE | VALLEY GIRL | 14G Flower | each | $48$8040% off | $3.43/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | SHAKE | PERMANENT PUSH POP | 14G Flower | each | $48$8040% off | $3.43/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | SHAKE | DEEP FRIED ICE CREAM | 14G Flower | each | $48$8040% off | $3.43/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | SHAKE | SUNSET MINTZ | 14G Flower | each | $48$8040% off | $3.43/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | SHAKE | HONEY BANANAS | 14G Flower | each | $48$8040% off | $3.43/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | SHAKE | THE SOAP | 14G Flower | each | $48$8040% off | $3.43/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Chem 4 | Ground | 14g Flower | each | $48$8040% off | $3.43/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | SHAKE | BONFIRE BLISS | 14G Flower | each | $48$8040% off | $3.43/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | SHAKE | TOTAL ECLIPSE | 14G Flower | each | $48$8040% off | $3.43/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | SHAKE | METAL MEDUSA | 14G Flower | each | $48$8040% off | $3.43/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | SHAKE | GHOST OG | 14G Flower | each | $48$8040% off | $3.43/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | POPCORN | INDICA BLEND | 14G Flower | each | $51$8540% off | $3.64/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | POPCORN | GELLIE GAS | 14G Flower | each | $51$8540% off | $3.64/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Sour Diesel Popcorn 14g Good Green · Flower | each | $51$8540% off | $3.64/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | POPCORN | MONKEY BREAD | 14G Flower | each | $51$8540% off | $3.64/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | POPCORN | GRAPE CHEM | 14G Flower | each | $51$8540% off | $3.64/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Section A | Smalls | 14g Flower | each | $51$8540% off | $3.64/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | MAC STOMPER | 28G Flower | each | $102$17040% off | $3.64/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | POPCORN | HONEY BUN | 28G Flower | each | $102$17040% off | $3.64/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | SUPER BUFF CHERRY | 28G Flower | each | $102$17040% off | $3.64/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | POPCORN | BOGEYMAN | 28G Flower | each | $102$17040% off | $3.64/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Yacht Club | Smalls | 14g Flower | each | $54$9040% off | $3.86/g | Nirvana - Lake Zurich Lake Zurich · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Lake Zurich flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Lake Zurich price: $6.50 per gram (middle of $3.64–$12.86). That works out to about $22.75 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Lake Zurich publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Lake Zurich price data: cheapest weed in Lake Zurich, cheap ounces, Lake Zurich flower price index, Lake Zurich deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Illinois dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.