| 1 | Tropicana Cookies | Disposable | 2g | 2 g | $45$7540% off | $22.50/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy | Grape Kush | Disposable | 2g | 2 g | $47.40$7940% off | $23.70/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy | Peaches and Cream | Disposable | 2g | 2 g | $47.40$7940% off | $23.70/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy | Blue Raz Haze | Disposable | 2g | 2 g | $47.40$7940% off | $23.70/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | BRIQ 2 Flavor Series Clementine 2g | 2 g | $48$8040% off | $24/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | BRIQ 2 Flavor Series Baja Smash 2g | 2 g | $48$8040% off | $24/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | BRIQ 2 Flavor Series Grape Ape 2g | 2 g | $48$8040% off | $24/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | BRIQ 2 Flavor Series Waffle Hut 2g | 2 g | $48$8040% off | $24/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | BRIQ 2 Legacy Series Amnesia Haze 2g | 2 g | $48$8040% off | $24/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | BRIQ 2 Flavor Series Pineapple Express 2g | 2 g | $48$8040% off | $24/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Gorilla Glue | Disposable | 2g | 2 g | $48.75$7535% off | $24.38/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Jack Herer | Disposable | 2g | 2 g | $48.75$7535% off | $24.38/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Ultra Blue Dream | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25.20$3630% off | $25.20/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Redbud Roots - Jack 1g Cartridge Vape Pens | gram | $25.20$3630% off | $25.20/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Redbud Roots - OG Kush 1g Cartridge Vape Pens | gram | $25.20$3630% off | $25.20/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Night Terror | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25.20$3630% off | $25.20/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Snoop Dawg | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25.20$3630% off | $25.20/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Redbud Roots - Pineapple Diesel 1g Cartridge Vape Pens | gram | $25.20$3630% off | $25.20/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Redbud Roots - Pure THC Distillate 1g Cartridge Vape Pens | gram | $25.20$3630% off | $25.20/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | San Fernando Valley | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25.20$3630% off | $25.20/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Sherb Banger | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25.20$3630% off | $25.20/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | maui wowie | Cartridge | 1g | gram | $26$4035% off | $26/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Banana Munson Vape Pens | gram | $28$4030% off | $28/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Wild Sherbet Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $28$4030% off | $28/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Dragonfly - Mai Tai - 1g AIO | gram | $28$4030% off | $28/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Diablo OG Vape Pens | gram | $28$4030% off | $28/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Apple Fritter [2g] Vape Pens | 2 g | $56$8030% off | $28/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Animal Mints [2000mg] Vape Pens | 2 g | $56$8030% off | $28/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Peach Punch | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $56$8030% off | $28/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Watermelon Gusherz | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $56$8030% off | $28/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Black Cherry Kush [2g] Vape Pens | 2 g | $56$8030% off | $28/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Blue Lemonade | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $56$8030% off | $28/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Candy Fumez [2g] Vape Pens | 2 g | $56$8030% off | $28/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Caribbean Crush | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $56$8030% off | $28/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Happy Hour - Juicy Mango Cart [1g] | gram | $29.40$4940% off | $29.40/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Vacay - Peaches and Cream Cart [1g] | gram | $29.40$4940% off | $29.40/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Savvy Vacay | Banana Sherbz | Cartridge | 1g | gram | $29.40$4940% off | $29.40/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Sleepover - Strawberry Jam 4:1 (THC:CBN) Cart [1g] | gram | $29.40$4940% off | $29.40/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Savvy Kick Back | Grape Kush | Cartridge | 1g | gram | $29.40$4940% off | $29.40/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Melon Mist | AiroX2 - Liquid Diamond | 2g All-in-One | 2 g · 2-pack | $59.50$8530% off | $29.75/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont Rosemont · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |