Cheapest weed in Villa Park, IL
396 Villa Park menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Illinois city: cheapest weed in Illinois
Cheapest flower in Villa Park
See all flower prices →Cheapest right now: Hidden Message Flower (Smalls Blend) [14g] at Mint Cannabis - Villa Park — $50 ($3.57 per gram) · 146 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hidden Message Flower (Smalls Blend) [14g] Daze Off · Flower | half ounce | $50$11055% off | $3.57/g | Mint Cannabis - Villa Park Villa Park · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Rummage Sale Flower (Smalls Blend) [14g] Daze Off · Flower | half ounce | $50$10050% off | $3.57/g | Mint Cannabis - Villa Park Villa Park · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Melon Water Flower (Smalls Blend) [14g] Daze Off · Flower | half ounce | $50$10050% off | $3.57/g | Mint Cannabis - Villa Park Villa Park · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy - Flower - Flying Dutchman (I) (14.0g) Flower | half ounce | $55$11050% off | $3.93/g | Mint Cannabis - Villa Park Villa Park · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy - Flower - Once in a Lifetime (H) (14g) Flower | half ounce | $55$11050% off | $3.93/g | Mint Cannabis - Villa Park Villa Park · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Savvy - Flower - Modified Macberry Moonshine (I) (14.0g) Flower | half ounce | $55$11050% off | $3.93/g | Mint Cannabis - Villa Park Villa Park · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Savvy - Flower - Biscotti (I) (14g) Flower | half ounce | $55$11050% off | $3.93/g | Mint Cannabis - Villa Park Villa Park · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Chicken n Wafflez | Big Buds | 14g RYTHM · Flower | half ounce | $60$10040% off | $4.29/g | Mint Cannabis - Villa Park Villa Park · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Villa Park
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Kick Back - Fresh Berry Disposable Pen [300mg] at Mint Cannabis - Villa Park — $10 ($10 per cartridge) · 246 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kick Back - Fresh Berry Disposable Pen [300mg] Savvy · Vape Pens | 3/10 g | $10$2152% off | $10/piece | Mint Cannabis - Villa Park Villa Park · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Happy Hour - Summer Melon Disposable Pen [300mg] Savvy · Vape Pens | 3/10 g | $10$2152% off | $10/piece | Mint Cannabis - Villa Park Villa Park · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy | Bacio Gelato | Cartridge | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $39$6944% off | $19.50/g | Mint Cannabis - Villa Park Villa Park · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy | Sour Tangie | Cartridge | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $39$6944% off | $19.50/g | Mint Cannabis - Villa Park Villa Park · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Extra Savvy - Cartridge - GMO (I) (2.0g) Vape Pens | 2 g | $39$6944% off | $19.50/g | Mint Cannabis - Villa Park Villa Park · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Extra Savvy - Cartridge - Rainbow Belts (I) (2.0g) Vape Pens | 2 g | $39$6944% off | $19.50/g | Mint Cannabis - Villa Park Villa Park · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Savvy | White Widow | Cartridge | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $39$6944% off | $19.50/g | Mint Cannabis - Villa Park Villa Park · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | AIO Distillate - GMO Cookies (I) 2g World's THC Factory · Vape Pens | 2 g | $45$7540% off | $22.50/g | Mint Cannabis - Villa Park Villa Park · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Villa Park
See all edibles prices →Cheapest right now: Dark Chocolate Mini Bar 1:1 CBN/THC | Nightly Indica | 100mg at Mint Cannabis - Villa Park — $16 ($16 per 100mg of THC) · 4 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dark Chocolate Mini Bar 1:1 CBN/THC | Nightly Indica | 100mg Grön Edibles · Edibles | each · 100mg THC | $16 | $16/100mg THC | Mint Cannabis - Villa Park Villa Park · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Mango Delight 1:1 Full Spectrum Hash Drops 100mg 20pk Aeriz · Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Mint Cannabis - Villa Park Villa Park · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Blueberry Lemonade Pearls 3:1 CBG:THC Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Grön Edibles · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $22 | $22/100mg THC | Mint Cannabis - Villa Park Villa Park · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | KANHA | NANO | Cran-Pomegranate Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea KANHA · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $22 | $22/100mg THC | Mint Cannabis - Villa Park Villa Park · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Villa Park flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Villa Park →Discounted items across Villa Park menus, newest first.
Best dispensaries in Villa Park →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank edibles (4 items at 1 store) in Villa Park — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Illinois dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.