| 1 | Ayo: Vape | Gelato Cake | Cartridge Vape Pens | each | $41.25 | $41.25/piece | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Ayo- GG4 Vape Cartridge .5ml | each | $41.25 | $41.25/piece | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Cookies: Vape | Blue Raz | Cartridge Vape Pens | each | $52.50 | $52.50/piece | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Ice VII: Melted Diamonds Vape | White Wedding | All-In-One Vape Pens | 1.32 g | $79 | $59.85/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Ice VII: Melted Diamonds Vape | Tangerine Dream | All-In-One Vape Pens | 1.32 g | $79 | $59.85/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Ice VII: Melted Diamonds Vape | Sour Skunk | All-In-One Vape Pens | 1.32 g | $79 | $59.85/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Ice VII: Melted Diamonds Vape | Purple Haze | All-In-One Vape Pens | 1.32 g | $79 | $59.85/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Ice VII: Melted Diamonds Vape | Northern Kush | All-In-One Vape Pens | 1.32 g | $79 | $59.85/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Diesel | Disposable | 1.32g Vape Pens | 1.32 g | $79 | $59.85/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Ice VII: Melted Diamonds Vape | Critical Jack | All-In-One Vape Pens | 1.32 g | $79 | $59.85/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | OG Kush | Disposable | 1.32g Vape Pens | 1.32 g | $79 | $59.85/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Ice VII: Melted Diamonds Vape | Blueberry Belts | All-In-One Vape Pens | 1.32 g | $79 | $59.85/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Tank: Vape | Banana Cream Cake x Jealousy | CDT All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Strawberry Brew | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Strawberries and Durban | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Tank: Vape | Watermelon Dream | All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Tank: Vape | Vellatello x GG#4 | CDT All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Tank: Vape | Tropicana Cherry x Watermelon Gusher | All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Tank: Vape | Super Lemon G | All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Diesel Lab | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Futura Haze | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Blueberry Underground | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Berry Bloomz | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Tank: Vape | Super Boof | All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Tank: Vape | Spritzer x Lucinda Williams | All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Vellatello | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Tank: Vape | Spiced Beignet | All-in-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Tank: Vape | Pineapple Breeze | CDT All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Tank: Vape | Neon Berry | CDT All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Glitter Bomb | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Tropicana Cherry | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Tank: Vape | Marmalade | CDT All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Heavy Fog | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Tank: Vape | Lunaverse | CDT All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Tank: Vape | Lemon Whip Kush | All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Tank: Vape | Jenny Kush | CDT All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Tank: Vape | Ice Cream Cake x Animal Mints #5 | CDT All-In-One Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Papaya Bomb | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Paradise Petrol | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $69 | $69/g | Good Day Farm Jennings Dispensary Jennings · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |