| 1 | Side by Side | Big Buds | 3.5g | eighth | $30 | $8.57/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | GDF: Flower | Coka Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | GDF: Flower | Heavy Fog #1 Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | GDF: Flower | Oooze Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | GDF: Flower | Kool Whip Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | GDF: Flower | Frozen Dessert Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | GDF: Flower | Time Change Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | GDF: Flower | Double Cross Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Highway Hotel: Flower | Peach Gelato Kush Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | GDF: Infused Super Shake | Lit Lemons x Super Lemons Flower | 5 g | $49 | $9.80/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | GDF: Infused Super Shake | Blueberry Burst x Blueberry Slush Flower | 5 g | $49 | $9.80/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Ayo: Ground Flower | R.Y.O. Gumbeaux Flower | quarter | $68.75 | $9.82/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Ayo: Ground Flower | R.Y.O. Han Solo Flower | quarter | $68.75 | $9.82/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Ayo- Jokerz #31 Flower 3.5g | eighth | $37.50 | $10.71/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Ayo- Han Solo Flower 3.5g | eighth | $37.50 | $10.71/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Ayo- Sherbanger Flower 3.5g | eighth | $37.50 | $10.71/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Ayo: Flower | Chem De La Chem Flower | eighth | $37.50 | $10.71/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | CODES: Flower | Pineapple Breeze Flower | half ounce | $157.50 | $11.25/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | GDF: Flower | Vellatello Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | GDF: Flower | Peach Gelato Kush Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Spiced Beignet | Big Buds | 3.5g | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | GDF: Flower | Governmint Oasis Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | GDF: Flower | Lemon Cherry Spritz Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | GDF: Flower | Malibu Mirage Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | GDF: Flower | Mango Mintality Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Highway Hotel: Flower | Alpine Fizz Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | GDF: Flower | Og Pop Tartz Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Lunaverse | Big Buds | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | GDF: Flower | Original Z X Gush Mints Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | GDF: Flower | Alpine Fizz Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | GDF: Flower | Banana Cream Cake X Jealousy Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | GDF: Flower | Carbon Candy #4 Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | GDF: Flower | Cookies Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Peach Gelato Kush | Big Buds | quarter | $89 | $12.71/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Ayo: Flower | Eurostep Flower | eighth | $45 | $12.86/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Ayo: Flower | Gyoza Flower | eighth | $45 | $12.86/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Cookies | Apples & Bananas | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $45 | $12.86/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Ayo: Flower | Phone Home Flower | eighth | $45 | $12.86/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Ayo: Flower | Blue Zushi Flower | eighth | $45 | $12.86/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Ayo: Flower | Lemon Cherry Gelato Flower | eighth | $45 | $12.86/g | Good Day Farm Dispensary Shreveport Mansfield Shreveport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |