| 1 | SWC - High Seas - Chem Pie - Live Rosin Disposable - .7g Vape Pens | 7/10 g | $52 | $5.20/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | SWC - High Seas - Banoreoz - Live Rosin Disposable - .7g Vape Pens | 7/10 g | $53 | $5.30/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Xen Pens(pods) Vape Pens | each | $11 | $11/piece | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | River Driver | Clementine Mintz | .5g Cart Vape Pens | 1/2 g | $15 | $30/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Slush Puppy | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Lemon Haze | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Mimosa | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Nerdy Pebblez | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Northern Lights | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Pineapple Express | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Gruntz | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | sour diesel | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Grape Ape | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Gelato | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Disposable 2g Gorilla Glue #4 Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Tutti Frutti | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Creme Brulee | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Wedding Cake | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Grape Ape | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Gelato | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | East Light Cannabis - Strawberry Mimosa - Distillate Disposable - 1g Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | East Light Cannabis - Grape Galaxy - Distillate Disposable - 1g Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Trainwreck | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Dirigo| Vape Cart - 1.0g Gorilla Glue Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Vape Cart - 1.0g Blue Dream Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Vape Cart - 1.0g Cherry Pie Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Vape Cart - 1.0g Northern Lights Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Mimosa | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Pina Colada 1 Gram cart Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Wedding Cake | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Zkittlez | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Sour Diesel | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Pineapple Express | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Blackberry Kush | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $43 | $43/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | High Rollers - Lemon Gelato - Disposable Vape - 1g Vape Pens | gram | $48 | $48/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | HR - Disposable Vape - Strawberry Cheesecake - 1g Vape Pens | gram | $48 | $48/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Ice Cream Candy 1ml Rechargeable Disposable Cartridge Vape Pens | gram | $48 | $48/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | High Rollers - Disposable Vape - Northern Lights - 1g Vape Pens | gram | $48 | $48/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | buttermilk Biscuits 1ml Disposable Cartridge Rechargeable Vape Pens | gram | $48 | $48/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | HR - Disposable Distillate Vape - Rainbow Sherbert - 1g Vape Pens | gram | $48 | $48/g | Purple Haze Recreational Cannabis 21+ Baring · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |