| 1 | Live Batter 10.0g Double Cherry Dog Concentrates | 10 g | $170 | $17/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Guzzlerz | Solvent | Badder | 10g Concentrates | 10 g | $170 | $17/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Live Batter 10.0g Code Red Concentrates | 10 g | $170 | $17/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Live Batter 10.0g Trufflez N Cream Concentrates | 10 g | $170 | $17/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Live Batter 10.0g Dumb Gas Concentrates | 10 g | $170 | $17/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Live Batter 10.0g Banana Melt Concentrates | 10 g | $170 | $17/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Shatter 2.0g The Upsetter Concentrates | 2 g | $35 | $17.50/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Shatter 2.0g Gazzurple Concentrates | 2 g | $35 | $17.50/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Shatter 2.0g Guelah Papaya Concentrates | 2 g | $35 | $17.50/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Shatter 2.0g Lime Kush Concentrates | 2 g | $35 | $17.50/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Live Batter 5.0g Double Cherry Dog Concentrates | 5 g | $90 | $18/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Live Batter 5.0g Code Red Concentrates | 5 g | $90 | $18/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Live Batter 5.0g Chem Gem Concentrates | 5 g | $90 | $18/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Live Batter 5.0g Banana Melt Concentrates | 5 g | $90 | $18/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Live Batter 5.0g Trufflez N Cream Concentrates | 5 g | $90 | $18/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Live Batter 5.0g Dumb Gas Concentrates | 5 g | $90 | $18/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Guelah Papaya | Solvent | Badder | 2g Concentrates | 2 g | $38$405% off | $19/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Live Batter 2.0g Banana Melt Concentrates | 2 g | $38$405% off | $19/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Live Batter 2.0g Code Red Concentrates | 2 g | $38$405% off | $19/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Live batter 2.0g Trufflez N Cream Concentrates | 2 g | $38$405% off | $19/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Chem Gem | Solvent | Badder | 2g Concentrates | 2 g | $38$405% off | $19/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Guzzlerz | Solvent | Badder | 2g Concentrates | 2 g | $38$405% off | $19/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Shatter 1.0g Guelah Papaya Concentrates | gram | $25 | $25/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Lime Kush | Solvent | Shatter | 1g Concentrates | gram | $25 | $25/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | The Upsetter | Solvent | Shatter | 1g Concentrates | gram | $25 | $25/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Very Cherry | Solvent | 1g Concentrates | gram | $29.92$4534% off | $29.92/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Blueberry Muffin | Solvent | 1g Concentrates | gram | $29.92$4534% off | $29.92/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | kacklesnatch | 1g Concentrates | gram | $35 | $35/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | TSO Syringe 1.0g Toasted Toffee Concentrates | gram | $35 | $35/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Apples & Bananas | Solventless | 1g Concentrates | gram | $35 | $35/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | TSO Syringe 1.0g Splitz Concentrates | gram | $35 | $35/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | TSO Syringe 1.0g Old Growth OG Concentrates | gram | $35 | $35/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | TSO Syringe 1.0g Guzzlers Concentrates | gram | $35 | $35/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | TSO Syringe 1.0g Grape Pie Concentrates | gram | $35 | $35/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | TSO Syringe 1.0g Donutz Triploid Concentrates | gram | $35 | $35/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | TSO Syringe 1.0g Cream Royale Concentrates | gram | $35 | $35/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | TSO Syringe 1.0g All Gas OG Concentrates | gram | $35 | $35/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Drippin' Aint Easy | 1g Concentrates | gram | $35 | $35/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Gazzurple | Solventless | 1g Concentrates | gram | $40 | $40/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | grape gary | 1g Concentrates | gram | $40 | $40/g | Blue Sky - Recreational Cannabis Dispensary Farmington · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |