| 1 | CBD Concentrate | 1g | Herbal Remedies Concentrates | gram | $10 | $10/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | FRAKTAL - Hashish (2g) | 2 g | $35 | $17.50/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Crush Candyz | Cured Resin Badder | Bungludetch Farms Concentrates | gram | $18 | $18/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | House Blend Temple Ball Concentrates | gram | $20 | $20/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Albany Sour Diesel Live Bubble Hash 2g | Snow Tree Farm Concentrates | 2 g | $45 | $22.50/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Candy Cube Live Bubble Hash 2g | Snow Tree Farm Concentrates | 2 g | $45 | $22.50/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Spritzer Live Bubble Hash 2g | Snow Tree Farm Concentrates | 2 g | $45 | $22.50/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Vin Diesel | Live Resin | Brazen Earthworx Concentrates | gram | $25 | $25/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Starpebbles Gold Bar Pressed Hashish | Skunkfoot Farms Concentrates | gram | $25 | $25/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Chem Dog D Gold Bar Pressed Hashish | Skunkfoot Farms Concentrates | gram | $25 | $25/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Ruby Waves Gold Bar Pressed Hashish | Skunkfoot Farms Concentrates | gram | $25 | $25/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | AlpenGlow | Live Resin | Brazen Earthworx Concentrates | gram | $25 | $25/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | El Cubano Live Resin | Lobster Fam Farms Concentrates | gram | $25 | $25/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | King Of The North Gold Bar Pressed Hashish | Skunkfoot Farms Concentrates | gram | $25 | $25/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Hash Flakes 1g | Dr. Duuber Concentrates | each | $25 | $25/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Sativa TSO Dart | Skunkfoot Farms Concentrates | gram | $25 | $25/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Lime G. Temple Ball (Hashish) | Best Friend Farms Concentrates | gram | $28 | $28/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | BOP Temple Ball (Hashish) | Skunkfoot Farms Concentrates | gram | $28 | $28/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Lunarc Temple Ball (Hashish) | Skunkfoot Farms Concentrates | gram | $28 | $28/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Yellow Guava Temple Ball (Hashish) | Skunkfoot Farms Concentrates | gram | $28 | $28/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Zamarello Temple Ball (Hashish) | Skunkfoot Farms Concentrates | gram | $28 | $28/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | G. Band Temple Ball (Hashish) | Best Friend Farms Concentrates | gram | $28 | $28/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Strawberry Gx3 Temple Ball (Hashish) | Best Friend Farms Concentrates | gram · 3-pack | $28 | $28/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Papaya Temple Ball (Hashish) | Skunkfoot Farms Concentrates | gram | $28 | $28/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Chem D Temple Ball (Hashish) | Skunkfoot Farms Concentrates | gram | $28 | $28/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Chem Zinger Temple Ball (Hashish) | Best Friend Farms Concentrates | gram | $28 | $28/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Chem Koffee Baller Jar 3.5g Live Rosin | Powcloud Concentrates | eighth | $100 | $28.57/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Riptide Rush Baller Jar (3.5g) Live Rosin | Northeast Solventless Concentrates | eighth | $100 | $28.57/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Sour Saunders Live Resin | Blackwood Cultivation Concentrates | gram | $30 | $30/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Black Haze Live Resin | Blackwood Cultivation Concentrates | gram | $30 | $30/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Lemon Biscotti Sundae 70u Live Rosin Baller Jar (3.5g) | Upward Organics Concentrates | eighth | $130 | $37.14/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Scented Marker 70u Live Rosin Baller Jar (3.5g) *Washed by Helios* Concentrates | eighth | $130 | $37.14/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Boardwalk Bubba Live Rosin Baller Jar (3.5g) | Corporal Cannabis Concentrates | eighth | $130 | $37.14/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Gas Light 70u Live Rosin Baller Jar (3.5g) *Washed by Helios* Concentrates | eighth | $130 | $37.14/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Dante's Storm Live Rosin Baller Jar (3.5g) | Corporal Cannabis Concentrates | eighth | $130 | $37.14/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Old Dirty Biker 70u Live Rosin Baller Jar (3.5g) | Upward Organics Concentrates | eighth | $130 | $37.14/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Laughing Buddha Live Rosin Baller Jar (3.5g) Concentrates | eighth | $130 | $37.14/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Garlic Lime 70u | Calyx Cannabis Concentrates | gram | $45 | $45/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Grease Bucket Full Melt | Symbiotic Cultures Concentrates | gram | $45 | $45/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Sour Diesel | Ryder Farms | Live Rosin Concentrates | gram | $45 | $45/g | Herbal Remedies of Maine Gorham · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |