| 1 | Money Over Bitches & Fried Dough | Liquid Diamond Dual Tank | 2g | 2 g | $40 | $20/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Headband & Vanilla Berry Pie | Liquid Diamond Dual Tank | 2g | 2 g | $40 | $20/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Daily Grape & StrawGuava | Liquid Diamond Dual Tank | 2g | 2 g | $40 | $20/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | GMO & T-Virus | Liquid Diamond Dual Tank | 2g | 2 g | $40 | $20/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Nuclear Cherries & Red Velvet Runtz | Liquid Diamond Dual Tank | 2g | 2 g | $40 | $20/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Orange Cookie MAC & Cream Smoothie | Liquid Diamond Dual Tank | 2g | 2 g | $40 | $20/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Piff Melon & Crunch Berries | Liquid Diamond Dual Tank | 2g | 2 g | $40 | $20/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Blue Zushi & LobZter | Liquid Diamond Dual Tank | 2g | 2 g | $40 | $20/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Berry Fizz & Sour Diesel | Liquid Diamond Dual Tank | 2g | 2 g | $40 | $20/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Dual OG (threaded cart) | DNK Herbal | 1g Live Resin Vape Pens | gram | $24.99 | $24.99/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Disposable | 1g Vape Pens | each | $25 | $25/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Apples & Bananas (threaded cart) | DNK Herbal | 1g Live Resin Vape Pens | gram | $25 | $25/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Cherry Chapstick (threaded cart) | DNK Herbal | 1g Live Resin Vape Pens | gram | $25 | $25/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Forbidden Fruit (threaded cart) | DNK Herbal | 1g Live Resin Vape Pens | gram | $25 | $25/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Oasis | Cured Resin Dual Disposable Vape | 2g Vape Pens | each | $50 | $25/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Pamolab | Alien Cookies & Wedding Cake | Dyad Disposable | 2g | each | $56 | $28/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Purple Haze | .5g Hash Rosin | The Frost Factory Vape Pens | gram | $30 | $30/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Pink Lemonade 1g Live Resin | The Frost Factory | 1g Disposable Vape Pens | each | $30 | $30/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Strawberry Shortcake 1g Live Resin | The Frost Factory Vape Pens | each | $30 | $30/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Durban Poison 1g Live Resin | The Frost Factory | Disposable Pen Vape Pens | gram | $30 | $30/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Cherry Pie 1g Live Resin | The Frost Factory | 1 Gram Disposable Vape Pens | each | $30 | $30/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Berry Up 1g Live Resin | The Frost Factory | 1 Gram Disposable Vape Pens | each | $30 | $30/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Ecto Cooler 1g Live Resin | The Frost Factory | 1 Gram Disposable Vape Pens | each | $30 | $30/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | King Cobra 5/10 thread | The Frost Factory | Hash Rosin Vape Pens | gram | $30 | $30/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Juicy Pear 1g Live Resin | The Frost Factory | 1g Disposable Vape Pens | gram | $30 | $30/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Unicorn Piss 1g Live Resin | The Frost Factory | 1 Gram Disposable Vape Pens | each | $30 | $30/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Oasis | Live Resin Disposable Vape | 1g Vape Pens | each | $36 | $36/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Pineapple Whip .5g Live Resin | The Frost Factory | 5/10 cartridge Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Banana Zelato 1g Live Resin | The Frost Factory | 5/10 cartridge Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Maui Wowie .5g Live Resin | The Frost Factory | .5 Gram 5/10 cart Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Limoncello .5g Live Resin | The Frost Factory | .5 Gram 5/10 cart Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Super Lemon Haze .5g Live Resin | The Frost Factory | 5/10 cartridge Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Raspberry Kush .5g Live Resin | The Frost Factory | 5/10 cartridge Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Atomic Pop .5g Live Resin | The Frost Factory| 5/10 cartridge Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Apples & Bananas .5g Live Resin | The Frost Factory | 5/10 cartridge Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Pineapple Express .5g Live Resin | The Frost Factory | 5/10 cartridge Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Grape Goji OG .5g Live Resin | The Frost Factory | .5 gram 5/10 cart Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Black Cherry Fizz 1g Live Resin | The Frost Factory | 5/10 cartridge Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Zoap .5g Live Resin | The Frost Factory | .5 Gram 5/10 cart Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Blue Raspberry .5g Live Resin | The Frost Factory | 5/10 cartridge Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | The Frost Factory Hallowell · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |