| 1 | 1g Gruntz (Indica) $20 - Distillate Cart Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | 2G All-in-One -- Bubble Melon | 2 g | $35 | $17.50/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | 2g King Louis XIII (Indica) Distillate Disposable Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | 2g Strawberry Mimosa (Sativa) Distillate Disposable Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | 2G All-in-One -- Orange Punch | 2 g | $35 | $17.50/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | 2g Pink Panties (Hybrid) Distillate Disposable Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | 1g Banana Runtz (Hybrid) - Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | 1g Zskittles (Indica) - Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | 1g Zskiddles OG (Indica) Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | 1g Yoda OG (Indica) - Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | 1g White Gushers - Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | 1g Watermelon (Indica) - Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | 1g Strawberry Jam (Hybrid) Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | 1g Strawberry Banana (Indica) Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | 1g Raspberry Kush (Indica) - Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | 1g Purple Urkle (Indica) - Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | 1g Pineapple express (sativa) - Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | 1g NYC Diesel - Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | 1g Miami Vice (Hybrid) - Distillate Disposable Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | 1g Lime OG (Hybrid) Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | 1g King Louis XIII (Indica) - Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | 1g Insane Punch (Hybrid) - Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | 1g Headband (Hybrid) - Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | 1g Guava (Sativa) Distillate Disposable Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | 1g Green Apple Candy (Sativa/Hybrid) Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Grown East Cart - Green Apple (Distillate) (1g) Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | 1g Grapealicious (Sativa/Hybrid) Distillate Disposable Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | 1g Grape God (Indica) - Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | 1g Granddaddy Purps (Indica) - Distillate Disposable Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | 1g Fruit Roll Up (Hybrid) - Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | 1g Fred's Push Up (Hybrid) Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | 1g Dabbalicious (Hybrid) - Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | 1g Clementine (Sativa) - Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | 1g Cherry Limeade (Hybrid) Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | 1g Chemdawg (Hybrid) - Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | 1g Cereal Milk (Hybrid) Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | 1g Bubblegum Kush (Indica) - Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | 1g Blueberry (Indica) - Distillate Disposable Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | 1g Blue Z (Hybrid) - Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | 1g Blue Razz (Hybrid) - Distillate Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Headquarters Medical Cannabis Lyman · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |