Cheapest infused pre-rolls in Saco, ME
Cheapest right now: Infused Preroll: Northern Lights at The Farm Stand (Medical) — $12 ($10.91 per gram)
4 comparable infused pre-rolls listings at 2 Saco dispensaries · ranked per gram · updated Oct 1, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Maine city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Infused Preroll: Northern Lights Infused Pre-rolls | 1.1 g | $12 | $10.91/g | The Farm Stand (Medical) Saco · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Infused Preroll: GTR Infused Pre-rolls | 1.1 g | $12 | $10.91/g | The Farm Stand (Medical) Saco · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Infused Preroll: Pancakes Infused Pre-rolls | 1.1 g | $12 | $10.91/g | The Farm Stand (Medical) Saco · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Wicked Infused Preroll Mini (Hash Rosin) - Tribute 1g Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Zero Gravity Cannabis - Medical Saco · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Saco infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Saco price: $10.91 per gram (middle of $10.91–$11.67). That works out to about $38.19 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Saco publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Saco price data: cheapest weed in Saco, cheap ounces, Saco flower price index, Saco deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Maine dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.