| 1 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Moonshine | 1.2g | 1.2 g | $6.50 | $5.42/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Moonshine | 1.2g | 1.2 g | $6.50 | $5.42/g | Norumbega Provisions (medical/appointment only) Scarborough · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Secret STash | Full Bud Pre Roll | Gary Payton | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Platinum Lemon Cherry Gelato | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Norumbega Provisions (medical/appointment only) Scarborough · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | White Zoap | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Norumbega Provisions (medical/appointment only) Scarborough · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Grape Durban | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | LA Kush Cake | 1.2g Pre-rolls | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Grape Durban | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Norumbega Provisions (medical/appointment only) Scarborough · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Limon Boof | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Limoncello | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | MAC | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Megawolf | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Monster Mash | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Black Marshmallow | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Norumbega Provisions (medical/appointment only) Scarborough · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Oreoz | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Pancakes | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Black Marshmallow | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Secret STash | Full Bud Pre Roll | Gary Payton | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Norumbega Provisions (medical/appointment only) Scarborough · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Platinum Lemon Cherry Gelato | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Oreoz | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Norumbega Provisions (medical/appointment only) Scarborough · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Pancakes | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Norumbega Provisions (medical/appointment only) Scarborough · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Garlic Icing | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Norumbega Provisions (medical/appointment only) Scarborough · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Sans Sushi | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Black Banana | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Strawberry Lemonade | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Super Boof | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Super Lemon Haze | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Blue Zushi | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Captain's Cake | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Frosted Flakes | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Norumbega Provisions (medical/appointment only) Scarborough · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Frosted Donut | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Norumbega Provisions (medical/appointment only) Scarborough · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Durban Poison | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Norumbega Provisions (medical/appointment only) Scarborough · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Dat Big Nasty | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Dip N Stix | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | The Gravy | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Dip N Stix | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Norumbega Provisions (medical/appointment only) Scarborough · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Secret Stash | Ful Bud Pre Roll | Purple Push Pop | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | Dat Big Nasty | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Norumbega Provisions (medical/appointment only) Scarborough · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | White Hot Guava | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Secret Stash | Full Bud Pre Roll | White Zoap | 1.2g | 1.2 g | $8 | $6.67/g | Shannon's Best Buds (Medical Cannabis) Scarborough · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |