Cheapest pre-rolls in South Berwick, ME
Cheapest right now: Sativa Pre-Roll Pack | 20ct at Auraz Medical | South Berwick Cannabis Dispensary — $80 ($4 per gram)
47 comparable pre-rolls listings at 3 South Berwick dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Maine city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sativa Pre-Roll Pack | 20ct Pre-rolls | 20 g · 20-pack | $80 | $4/g | Auraz Medical | South Berwick Cannabis Dispensary South Berwick · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Stinky Ink | Candy Punch | Pre-Roll 1g Pre-rolls | each | $6 | $6/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Stinky Ink | Chem Chillz | Pre-Roll 1g Pre-rolls | each | $6 | $6/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Stinky Ink | Zwish | Pre-Roll 1g Pre-rolls | each | $6 | $6/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | King Size Pre Roll | Joints | 1.5g | 5pk Nature's Miracle · Pre-rolls | 7.5 g · 5-pack | $50 | $6.67/g | Nature's Miracle, LLC South Berwick · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Pre Roll | Joints | 1.5g | 3pk Nature's Miracle · Pre-rolls | 4.5 g · 3-pack | $33 | $7.33/g | Nature's Miracle, LLC South Berwick · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pre Roll | Joints | 1.5g Nature's Miracle · Pre-rolls | 1.5 g | $12 | $8/g | Nature's Miracle, LLC South Berwick · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Super Boof x Stay Puft | Pre-roll 1g Pre-rolls | each | $9 | $9/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Knockout Funk | Pre-roll 1g Pre-rolls | each | $9 | $9/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Biscotti Chunks x Sunny Mac | Pre-roll 1g Pre-rolls | each | $9 | $9/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Banana Oreoz | Pre-roll 1g Pre-rolls | each | $9 | $9/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Lipsmackerz | Pre-roll 1g Pre-rolls | each | $9 | $9/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Kush Cake | Pre-roll 1g Pre-rolls | each | $9 | $9/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Stay Puft | Joints | 1g Pre-rolls | each | $9 | $9/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | house mix | Minis | 0.75g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $7$922% off | $9.33/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Knockout Funk | Blunt 1.25g Pre-rolls | each | $12 | $9.60/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Blue Dream Pie | Blunt 1.25g Pre-rolls | each | $12 | $9.60/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Golden Crumble | Blunt 1.25g Pre-rolls | each | $12 | $9.60/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Residual Sugar | Blunt 1.25g Pre-rolls | each | $12 | $9.60/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Sherb Pop x Garlic Cocktail | Blunt 1.25g Pre-rolls | each | $12 | $9.60/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Forbidden Runtz | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Auraz Medical | South Berwick Cannabis Dispensary South Berwick · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Ice Cream Cake | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Auraz Medical | South Berwick Cannabis Dispensary South Berwick · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Kush Mints | Diamond Pre-Roll 1.25g Pre-rolls | each | $14 | $11.20/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Pineapple Skunk | Diamond Pre-Roll 1.25g Pre-rolls | each | $14 | $11.20/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Kept Secret | Diamond Pre-Roll 1.25g Pre-rolls | each | $14 | $11.20/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Sour Lime Candy | Diamond Pre-Roll 1.25g Pre-rolls | each | $14 | $11.20/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | GMO | Diamond Pre-Roll 1.25g Pre-rolls | each | $14 | $11.20/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Blue Maple Syrup | Kief Pre-Roll 1g Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Purple '96 | Kief Pre-Roll 1g Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Residual Sugar | Kief Pre-Roll 1g Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Garlic Cocktail x GMO | Kief Pre-Roll 1g Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Knockout Funk | Kief Pre-Roll 1g Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Devil's Drip X Dante's Inferno | Kief Pre-Roll 1g Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Blue Dream Pie | Kief Pre-Roll 1g Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Golden Crumble | Kief Pre-Roll 1g Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Sour Lime Candy | Kief Pre-Roll 1g Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Hidden Greens South Berwick · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Donut Roll - 2 Gram Pre-rolls | 2.5 g | $35 | $14/g | Nature's Miracle, LLC South Berwick · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Donut Rolls - Nature's Miracle Pre-rolls | 2.5 g | $35 | $14/g | Nature's Miracle, LLC South Berwick · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Zerealz | Cross Joint | 2g Pre-rolls | 2 g | $35 | $17.50/g | Auraz Medical | South Berwick Cannabis Dispensary South Berwick · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Gushers | Cross Joint | 2g Pre-rolls | 2 g | $35 | $17.50/g | Auraz Medical | South Berwick Cannabis Dispensary South Berwick · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How South Berwick pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical South Berwick price: $11.20 per gram (middle of $7.07–$40). That works out to about $39.20 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in South Berwick publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More South Berwick price data: cheapest weed in South Berwick, cheap ounces, South Berwick flower price index, South Berwick deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Maine dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.