Cheapest flower in Turner, ME
Cheapest right now: Paul's Boutique - 14g Multipack (14x1g) at Humble Family Farms — $100 ($0.51 per gram)
92 comparable flower listings at 3 Turner dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every Maine city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Paul's Boutique - 14g Multipack (14x1g) Flower | half ounce · 14-pack | $100 | $0.51/g | Humble Family Farms Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | $50 Indoor Value Half-Ounce! *tax already included! Flower | each | $47.39 | $1.69/g | Cworx & Company Turner · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | $50 Indoor Value Half-Ounce! *tax already included! Flower | each | $47.39 | $1.69/g | Vacationland Cannabis Company - Medical Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Nova Farms - MIDZ Pre-ground Flower Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Humble Family Farms Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Bacon cannabis 14g Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Humble Family Farms Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Dreamscape Farms - 7g Flower Flower | quarter | $45 | $6.43/g | Humble Family Farms Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Zero Gravity - 3.5g Flower | eighth | $22.75 | $6.50/g | Humble Family Farms Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bon Bons by Northern Terps Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Cworx & Company Turner · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Grape Lobster by Gas Fruit Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Vacationland Cannabis Company - Medical Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Sherb Cream Cake by Magik Tree Farms Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Cworx & Company Turner · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Jealousy by Gas Fruit Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Cworx & Company Turner · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Candy Blues by Harbor Coastal Cannabis Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Vacationland Cannabis Company - Medical Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Tear Gas by Budard's Buds Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Vacationland Cannabis Company - Medical Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Bon Bons by Northern Terps Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Vacationland Cannabis Company - Medical Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Amnesia Haze by Magik Tree Farms Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Vacationland Cannabis Company - Medical Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Gas Face by Northern Terps Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Cworx & Company Turner · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Grape Lobster by Gas Fruit Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Cworx & Company Turner · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Agent Orange by Magik Tree Farms Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Cworx & Company Turner · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Jealousy by Gas Fruit Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Vacationland Cannabis Company - Medical Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Karmel Kutt Throat by Northern Terps Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Cworx & Company Turner · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Amnesia Haze by Magik Tree Farms Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Cworx & Company Turner · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Candy Blues by Harbor Coastal Cannabis Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Cworx & Company Turner · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Sherb Cream Cake by Magik Tree Farms Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Vacationland Cannabis Company - Medical Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Sharpiez by Harbor Coastal Cannabis Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Vacationland Cannabis Company - Medical Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Agent Orange by Magik Tree Farms Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Vacationland Cannabis Company - Medical Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Sharpiez by Harbor Coastal Cannabis Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Cworx & Company Turner · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Frostee by Gas Fruit Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Vacationland Cannabis Company - Medical Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Tear Gas by Budard's Buds Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Cworx & Company Turner · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Gas Face by Northern Terps Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Vacationland Cannabis Company - Medical Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Karmel Kutt Throat by Northern Terps Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Vacationland Cannabis Company - Medical Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Frostee by Gas Fruit Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Cworx & Company Turner · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Grass Roots - 3.5g Flower | eighth | $25.50 | $7.29/g | Humble Family Farms Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Maine Grown 3.5 Flower | eighth | $25.50 | $7.29/g | Humble Family Farms Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Katahdin Kure Flower | eighth | $25.50 | $7.29/g | Humble Family Farms Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Highbrow Flower 3.5g Flower | eighth | $25.50 | $7.29/g | Humble Family Farms Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Wildfire 1g Flower | gram | $8 | $8/g | Humble Family Farms Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Gassy Knolls by Elevated Green Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Vacationland Cannabis Company - Medical Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Headbanger by Elevated Green Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Vacationland Cannabis Company - Medical Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Face Melt by Skyfall Cannapy Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Cworx & Company Turner · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Head Hunter by Skyfall Cannapy Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Vacationland Cannabis Company - Medical Turner · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Turner flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Turner price: $8.57 per gram (middle of $7.14–$10). That works out to about $30 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Turner publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Turner price data: cheapest weed in Turner, cheap ounces, Turner flower price index, Turner deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Maine dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.