| 1 | Savvy Kick Back Fresh Berry 0.3g All-in-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Happy Hour - Summer Melon Disposable Pen [300mg] | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Vacay - Hawaiian Pineapple Disposable Pen [300mg] | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Super Lemon Haze | 0.3g Nectar Pen | Sativa | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | (the) Essence Bombsicle 0.3g All-in-One Vape Pens | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | (the) Essence Orange Creamsicle 0.3g All-in-One Vape Pens | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | (the) Essence Pineapple Diesel 0.3g All-in-One Vape Pens | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Honeydew Boba | 0.3g Nectar Pen | Hybrid | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | (the) Essence Lemon Blueberry 0.3g All-in-One Vape Pens | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Savvy HYPHEN Apple Fritter 3.0g Pod Vape Pens | 3 g | $89.50 | $29.83/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Savvy HYPHEN Clementine 3.0g Pod Vape Pens | 3 g | $89.50 | $29.83/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Savvy HYPHEN Grape Kush 3.0g Pod Vape Pens | 3 g | $89.50 | $29.83/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | District Cannabis Gold Beach Cake Liquid Diamond & Sauce 2.0g Pod Vape Pens | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | District Cannabis Gold Lemon Royale Liquid Diamond & Sauce 2.0g Pod Vape Pens | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | District Cannabis Gold Gelato Cake Liquid Diamond & Sauce 2.0g Pod Vape Pens | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | District Cannabis Gold Pave Liquid Diamond & Sauce 2.0g Pod Vape Pens | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Savvy HYPHEN Apple Fritter 3.0g All-In-One Vape Pens | 3 g | $99.50 | $33.17/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Savvy HYPHEN Grape Kush 3.0g All-In-One Vape Pens | 3 g | $99.50 | $33.17/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Savvy HYPHEN Clementine 3.0g All-In-One Vape Pens | 3 g | $99.50 | $33.17/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Savvy Extra Baccio Gelato 2.0g Cartridge Vape Pens | 2 g | $69.50 | $34.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Savvy Extra Sour Tangie 2.0g Cartridge Vape Pens | 2 g | $69.50 | $34.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Savvy Extra Rainbow Belts 2.0g Cartridge Vape Pens | 2 g | $69.50 | $34.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Savvy Extra GMO 2.0g Cartridge Vape Pens | 2 g | $69.50 | $34.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Savvy | White Widow | Cartridge | 2g | 2 g | $69.50 | $34.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Hellavated Grape Stomper 2.0g All-in-One Vape Pens | 2 g | $70.50 | $35.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | &Shine Super Sour Diesel 2.0g All-in-One Vape Pens | 2 g | $70.50 | $35.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Hellavated Blueberry Dream 2.0g All-in-One Vape Pens | 2 g | $70.50 | $35.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Hellavated Mango Dragon 2.0g All-In-One Vape Pens | 2 g | $70.50 | $35.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Savvy HYPHEN Grape Kush 2.0g Pod Vape Pens | 2 g | $74.50 | $37.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Savvy | Apple Fritter | Pods | 2g | 2 g | $74.50 | $37.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Savvy | White Widow | Pods | 2g | 2 g | $74.50 | $37.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Savvy Strut Vacay - Pineapple Mimosa 2.0g All-in-One Vape Pens | 2 g | $74.50 | $37.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Savvy Strut Vacay - Peaches & Cream 2.0g All-in-One Vape Pens | 2 g | $74.50 | $37.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Savvy Strut Kick Back - Rainbow Sherbet 2.0g All-in-One Vape Pens | 2 g | $74.50 | $37.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Savvy Strut Kick Back - Fresh Berry 2.0g All-in-One Vape Pens | 2 g | $74.50 | $37.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Savvy Strut Happy Hour - Summer Melon 2.0g All-in-One Vape Pens | 2 g | $74.50 | $37.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Savvy Strut Happy Hour - Juicy Mango 2.0g All-in-One Vape Pens | 2 g | $74.50 | $37.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Savvy HYPHEN Watermelon Z 2.0g Pod Vape Pens | 2 g | $74.50 | $37.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Savvy HYPHEN Sour Tangie 2.0g Pod Vape Pens | 2 g | $74.50 | $37.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Savvy HYPHEN Rainbow Belts 2.0g Pod Vape Pens | 2 g | $74.50 | $37.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Germantown · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |