| 1 | Orange Creamsicle | 0.3g Nectar Pen | Hybrid | 3/10 g | $25 | $2.50/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Lemon Blueberry | 0.3g Nectar Pen | Sativa | 3/10 g | $25 | $2.50/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Electric Green Apple [Cartridge-0.5g] || Grass Vape Pens | 1/2 g | $15$2025% off | $30/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Flavor Series Raspberry Parfait Cartridge | gram | $30$4533% off | $30/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lychee Lush [Cartridge-1g] || Evermore Vape Pens | gram | $30$4025% off | $30/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Outer Space [Cartridge-1g] || Culta Vape Pens | gram | $30$4025% off | $30/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Champagne Supernova | 510 Cartridge | 1g | gram | $30$4025% off | $30/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Tropicalez Punch [Disposable Pen-1g] || Hellavated Vape Pens | gram | $33.75$4525% off | $33.75/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Compound Z | Disposable | 1g | gram | $33.75$4525% off | $33.75/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Hibiscus Cooler [Cartridge-1g] || Evermore Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Chemdawg [Full Spectrum Live Resin Disposable-2g] || Good Green Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Gary Payton [Cartridge-0.5g] || Cookies Vape Pens | 1/2 g | $18.75$2525% off | $37.50/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Purple Martian Distillate Vape 0.5g | 1/2 g | $18.75$2525% off | $37.50/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Midnight Climax | Vape Cartridge [0.5g] | 1/2 g | $18.75$2525% off | $37.50/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Cantaloupe Haze | 0.5g Nectar Cartridge | Sativa | 1/2 g | $18.75$2525% off | $37.50/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Fruit Bedrock [Disposable Pen-1g] || Select Vape Pens | gram | $37.50$5025% off | $37.50/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Bloom Live Surf All-In-One 1000mg | Durban Gelato | gram | $37.50$5025% off | $37.50/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | BRIQ Essentials Juicy Red Apple 2g All In One | 2 g | $75 | $37.50/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | BRIQ Essentials Electric Green Apple 2g All in One | 2 g | $75 | $37.50/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Rainbow Sherbert Vape Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Granddaddy Purple [Cartridge-1g] || Roll One Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Grape GG [Cartridge-1g] || Strane Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Grape Kush [Cartridge-1g] || Savvy Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Happy Hour - Juicy Mango Cart [1g] | gram | $40 | $40/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Honeydew 1:1 | 1g Nectar Cartridge | CBD:THC | gram | $40 | $40/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Huckleberry Gelato [Cartridge-1g] || Cookies Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Bomb Popz [Cartridge-1g] || Hellavated Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Jack Herer [Cartridge-1g] || Strane Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Blueberry Dream [Cartridge-1g] || Hellavated Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Blueberry [Cartridge-1g] || The Essence Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Blue Cheese Distillate Vape 1.0g | gram | $40 | $40/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Lemon OG [Cartridge-1g] || InHouse Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Blackberry Kush [Cartridge-1g] || Culta Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Sleepover - Cherry Sorbet (4:1 THC:CBN) Cart [1g] | gram | $40 | $40/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Mango Dragon [Cartridge-1g] || Hellavated Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Baja Blastoff [Cartridge-1g] || Hellavated Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Maui Berry Distillate Vape 1.0g | gram | $40 | $40/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Midnight Mango Distillate Vape 1.0g | gram | $40 | $40/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Alien Mints [Cartridge-1g] || Strane Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Northern Lights [Cartridge-1g] || Strane Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Positive Energy Dispensary - Ocean City Ocean City · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |