| 1 | RYTHM Indica Dominant Ready to Use Vape Pen Brownie Scout 300mg | 3/10 g | $30 | $3/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cold Snap Live Rosin All In One Vape Pens | 3/10 g | $45 | $4.50/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Pom Punch | ONE Disposable | 1.5g | 1.5 g | $50 | $33.33/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Peach Ice | ONE Disposable | 1.5g | 1.5 g | $50 | $33.33/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Baja Blast | Spirits | Distillate Cartridge | 1g | gram | $35 | $35/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Strawberry Shortcake | Spirits | Distillate Cartridge | 1g | gram | $35 | $35/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Strawberry Lemonade | Cartridge | 1g | gram | $35 | $35/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pave Liquid Diamonds and Sauce Cartridge | gram | $35 | $35/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Grape Dreams | Cartridge | 1g | gram | $35 | $35/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | 1g Tinslemints x Durban Poison FSE Cartridge Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | InHouse - Maui Wowie AIO Vape 2g | 2 g | $75 | $37.50/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Savvy | Pineapple Mimosa | Disposable | 2g | 2 g | $79 | $39.50/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Grapefruit Romulan | Distillate Cartridge | 0.5g | 1/2 g | $20 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Roll One | Super Lemon Haze | Cartridge | 1g | 1/2 g | $20 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Acapulco Gold Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Roll One | 9LB HAMMER | Cartridge | 2g | 1/2 g | $20 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Roll One | OG Kush | Cartridge | .5g | 1/2 g | $20 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Bubba Kush | Cartridge | 1g | 1/2 g | $20 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Roll One | Pineapple Express | Cartridge | .5g | 1/2 g | $20 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Roll One | GG #4 | Cartridge | .5g | 1/2 g | $20 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Berry Purple | Cartridge | 0.5g | 1/2 g | $20 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Roll One | Granddaddy Purple | Cartridge | 2g | 1/2 g | $20 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Cran Apple BDT Cartridge Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Roll One | GRANDDADDY PURPLE | Disposable | 2g | gram | $40 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Strawberry Daiquiri | Disposable | 1g | gram | $40 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Roll One | Pineapple Express | Disposable | 2g | gram | $40 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | OG Kush Flex All In One Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Rainbow Belts | Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Roll One | 9LB HAMMER | Disposable | 1g | gram | $40 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Sugar Cookie | Distillate Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Strawberry Lemonade | Disposable | 1g | gram | $40 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Acapulco Gold Flex All In One Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Bubba Kush Flex All In One Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Blackberry | Disposable | 1g | gram | $40 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Sweet Melon | Disposable | 1g | gram | $40 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Super Lemon Haze Flex All In One Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Sour Peach | Disposable | 1g | gram | $40 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Grape Dreams | Disposable | 1g | gram | $40 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Pineapple Express CDT Cartridge Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Blueberry Dumplingz FSE BOMA All-in-One Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Trulieve Lutherville Dispensary Timonium · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |