| 1 | Roll One Suit and Tie 28.0g Shake Flower | ounce | $100.50 | $3.59/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Towson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Roll One Soul Safari 14.0g Shake Flower | half ounce | $60.50 | $4.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Towson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Roll One Dark Rainbow 14.0g Shake Flower | half ounce | $60.50 | $4.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Towson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cherry Limeade Cake | Ground Bud | 10 g | $50 | $5/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Formula Z FLWR 14g - Mother Exotic Flower Flower | half ounce | $76$9520% off | $5.43/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cheese FLWR 14g - InHouse Flower | half ounce | $76$9520% off | $5.43/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pave FLWR 28g - District Cannabis Flower | ounce | $160$20020% off | $5.71/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sunshine #4 Pre Ground Flower (10g) | 10 g | $60 | $6/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Banana Puddintain Flower (14g) | half ounce | $84$10520% off | $6/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Permanent Marker Flower (14g) | half ounce | $84$10520% off | $6/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Romulan FLWR 15g - Just Flower Flower | 15 g | $90$12025% off | $6/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Astrozane FLWR 15g - Just Flower Flower | 15 g | $90$12025% off | $6/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Cherry Limeade Cake FLWR 7g - District Cannabis Flower | quarter | $44$5520% off | $6.29/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Rose Gold Runtz Flower 14g | half ounce | $88$11020% off | $6.29/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Black Maple #22 Flower 14g | half ounce | $88$11020% off | $6.29/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | District Cannabis Gelato Cake 28.0g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Towson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | In House Cheese 28.0g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Towson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | matter. Dosi OG 28.0g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Towson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | OG Kush Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Towson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Miami Heat | Wildflower | Sun-Grown Untrimmed Flower | half ounce | $90.50 | $6.46/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Towson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Grow West Wild Flower Starburst 14.0g Flower Flower | half ounce | $90.50 | $6.46/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Towson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Strawguava | Wildflower | Sun-Grown Untrimmed Flower | half ounce | $90.50 | $6.46/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Towson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Golden Pineapple Flower (7g) | quarter | $48$6020% off | $6.86/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Watermelon Gelato Flower (7g) | quarter | $48$6020% off | $6.86/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Orange Chemeleon FLWR 3.5g - InHouse Flower | eighth | $25$3529% off | $7.14/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Bapple Fritz FLWR 3.5g - InHouse Flower | eighth | $25$3529% off | $7.14/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Garlic Breath | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $25$3529% off | $7.14/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Berry Trix FLWR 3.5g - BL^CK MRKT Flower | eighth | $25$3017% off | $7.14/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Pave FLWR 3.5g - District Cannabis Flower | eighth | $25$3017% off | $7.14/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Sour Bobby FLWR 3.5g - InHouse Flower | eighth | $25$3529% off | $7.14/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Forbidden Zkittlez FLWR 3.5g - InHouse Flower | eighth | $25$3529% off | $7.14/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Larry Bird Mints FLWR 3.5g - InHouse Flower | eighth | $25$3529% off | $7.14/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Sour Cindy FLWR 3.5g - District Cannabis Flower | eighth | $25$3017% off | $7.14/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Government Oasis FLWR 3.5g - InHouse Flower | eighth | $25$3529% off | $7.14/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Cheese FLWR 3.5g - InHouse Flower | eighth | $25$3529% off | $7.14/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Ebony Ivory FLWR 3.5g - InHouse Flower | eighth | $25$3529% off | $7.14/g | FLWR Dispensary - Recreational & Medical Cannabis Towson Towson · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Savvy Gruntz 28.0g Flower Flower | ounce | $200.50 | $7.16/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Towson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Savvy Charm City Kush 28.0 Flower Flower | ounce | $200.50 | $7.16/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Towson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Savvy Biscotti 28.0g Flower Flower | ounce | $200.50 | $7.16/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Towson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | B52 Bomber [1oz] Flower | ounce | $200.50 | $7.16/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Towson · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |