| 1 | Simpler Daze | Mini Madman | Flower | 28g (SH) Flower | ounce | $100 | $3.57/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Glorious Cannabis Company | Apples and Bananas | Flower | 28g | ounce | $100 | $3.57/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Simpler Daze | 1911 | Flower | 28g (IH) Flower | ounce | $100 | $3.57/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Good Green | Regina George | Flower |28g (H) Flower | ounce | $110 | $3.93/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Simply Herb | Modified Bananas | Flower | 28g (IH) Flower | ounce | $110 | $3.93/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Garden Society | Forbidden Runtz x Detroit Runtz | Flower | 14g (H) Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Garden Society Half Ounce Flower (Sativa) Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Grease Monkey x Tina | Big Buds | 14g | half ounce | $60 | $4.29/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | High Supply | Joker OG | Flower | 14g (H) Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | Simply Herb | Butterstuff | Flower | 14g (IH) Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | Garden Society | Oreoz x Super Boof | Flower | 14g (IH) Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | Perpetual | Goldbars #6 | Flower | 14g (IH) Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Dirty Dozen Flower 1/2oz (14g) | half ounce | $65 | $4.64/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | Super Boof Flower 1/2oz (14g) | half ounce | $65 | $4.64/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | Eleven | California | Flower | 14g (H) Flower | half ounce | $70 | $5/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | Realm | Juice Leak | Flower | 14g (S) Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | Fruit Realm | Granadilla | 28g Flower | ounce | $150 | $5.36/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | Ozone | Depth Charge | Flower | 28g (I) Flower | ounce | $150 | $5.36/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | Realm | Gloobz | Flower | 28g (S) Flower | ounce | $150 | $5.36/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | Sweet Realm | Shinigami | 28g Flower | ounce | $150 | $5.36/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | Earth Realm | Grape Crostata | 28g Flower | ounce | $150 | $5.36/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 22 | Bounty Hunters Realm | GMO Pie | 28g Flower | ounce | $150 | $5.36/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | Realm | Mr. Anderson | Flower | 28g(IH) Flower | ounce | $150 | $5.36/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 24 | Realm | Fruits Basket | Flower | 28g (S) Flower | ounce | $150 | $5.36/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 25 | Devil's Lettuce | Black Haze BX | Flower | 3.5g (SH) Flower | eighth | $20 | $5.71/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | Devil's Lettuce | Wave Rider | Flower | 3.5g (H) Flower | eighth | $20 | $5.71/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | Devil's Lettuce | MAC 1 | Flower | 3.5g (H) Flower | eighth | $20 | $5.71/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | Devil's Lettuce | Larry Berry | Flower | 3.5g (IH) Flower | eighth | $20 | $5.71/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 29 | Devil's Lettuce | Dosidos | Flower | 3.5g (IH) Flower | eighth | $20 | $5.71/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 30 | Devil's Lettuce | Chocolate Pie | Flower | 3.5g (SH) Flower | eighth | $20 | $5.71/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 31 | DCC | Glitter Bomb | Flower | 3.5g(IH) Flower | eighth | $20 | $5.71/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 32 | High Supply | Gastropop | Flower | 7g (S) Flower | quarter | $40 | $5.71/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 33 | Purple Venom | Big Buds | 7g | quarter | $40 | $5.71/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 34 | Eleven | Dulce De Ova | Flower | 7g (IH) Flower | quarter | $40 | $5.71/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 35 | Eleven | Black Maple | Flower | 7g (H) Flower | quarter | $40 | $5.71/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 36 | Lemon Cherry Gelato | 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 37 | Sherbiscuit Flower 1/4oz (7g) | quarter | $40 | $5.71/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 38 | Chocolate OG Flower 7g | quarter | $40 | $5.71/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 39 | High Supply | Lemon Sportif | Flower | 3.5g (S) Flower | eighth | $25 | $7.14/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 40 | The Drip - 3.5g | eighth | $25 | $7.14/g | The Boston Garden Athol Dispensary Athol · ★ 4.6 · pickup | Aug 1, 2026 |