| 1 | Grape Pop | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $17.50 | $17.50/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Baja Burst | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $17.50 | $17.50/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Blueberry Muffin | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $17.50 | $17.50/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Cultivators Classic | Rocket Pop (H) Vape Pens | gram | $17.50 | $17.50/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Lemon Slushie | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $17.50 | $17.50/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Peach Rush | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $17.50 | $17.50/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Pineapple Candy | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $17.50 | $17.50/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Pink Lemonade (S) - 1g (CART) Vape Pens | gram | $17.50 | $17.50/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | Slappin Apple (H) | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $17.50 | $17.50/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | Sour Blue Razz | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $17.50 | $17.50/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | Strawnana Smoothie | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $17.50 | $17.50/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | Tropical Punch | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $17.50 | $17.50/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Vape Cartridge - Cultivator Classic | Lemon Headz (S) Vape Pens | gram | $17.50 | $17.50/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | Watermelon Wave | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $17.50 | $17.50/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | Cali-Blaze | Tropical Smoothie | Live Resin Cartridge | 1g | gram | $22$2719% off | $22/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | Cali-Blaze | Banana Cream Pie | Live Resin Cartridge | 1g | gram | $22$2719% off | $22/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | Cali-Blaze | Passion Fruit | Live Resin Disposable | 1g | gram | $22$2719% off | $22/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | Cali-Blaze | Green Apple | Live Resin Disposable | 1g | gram | $22$2719% off | $22/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | Cali-Blaze | Grape | Live Resin Disposable | 1g | gram | $22$2719% off | $22/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | Cali-Blaze | Cherry Pie | Live Resin Cartridge | 1g | gram | $22$2719% off | $22/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | Cali-Blaze | Strawberry Lemonade | Live Resin Disposable | 1g | gram | $22$2719% off | $22/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 22 | Cali-Blaze | Cherry Lime | Live Resin Cartridge | 1g | gram | $22$2719% off | $22/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | BRIQ 2 Legacy Series King Louis XIII 2g | 2 g | $46 | $23/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 24 | BRIQ 2 Flavor Series Waffle Hut 2g | 2 g | $46 | $23/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 25 | Select Flavor Series Briq 2 | Unicorn Piss (H) Vape Pens | 2 g | $46 | $23/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | Select Legacy Series Briq 2 | Super Boof (H) Vape Pens | 2 g | $46 | $23/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | BRIQ 2 Flavor Series Misty Mint 2g | 2 g | $46 | $23/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | BRIQ 2 Cloud Cafe Series Caramel Macchiato 2g | 2 g | $46 | $23/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 29 | BRIQ 2 Cloud Cafe Series Vanilla Mint Kush 2g | 2 g | $46 | $23/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 30 | BRIQ 2 Flavor Series Grape Ape 2g | 2 g | $46 | $23/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 31 | BRIQ 2 Flavor Series Papayahuasca 2g | 2 g | $46 | $23/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 32 | BRIQ 2 Flavor Series Pineapple Express 2g | 2 g | $46 | $23/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 33 | Select Legacy Series Briq 2 | Acapulco Gold (S) Vape Pens | 2 g | $46 | $23/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 34 | BRIQ 2 Summer Series Ice Cream Cake 2g | 2 g | $46 | $23/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 35 | BRIQ 2 Legacy Series Ruby Red Diesel 2g | 2 g | $46 | $23/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 36 | BRIQ 2 Flavor Series Baja Smash 2g | 2 g | $46 | $23/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 37 | BRIQ 2 Flavor Series Unicorn Piss 1g | gram | $25 | $25/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 38 | Select Legacy Series | Super Boof (H) Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 39 | Clementine Essentials Cartridge 1g | gram | $25 | $25/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 40 | Select Flavor Series | Watermelon Ice (I) Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Pettals Cannabis Dispensary - Attleboro Attleboro · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |