| 1 | SUGAR - Grape Cream Cake (I) Concentrates | gram | $20 | $20/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Purple Milk - Kief - 1g | gram | $20 | $20/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | SUGAR - TKO (H) Concentrates | gram | $20 | $20/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | LIVE BADDER - Citrus Dynasty (S/H) 4g Baller Jar Concentrates | 4 g | $80 | $20/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | SAUCE - Pineapple Junky (H) 4g Baller Jar Concentrates | 4 g | $85 | $21.25/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | CRUMBLE - Zoap (H) 4g Baller Jar Concentrates | 4 g | $85 | $21.25/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | SAUCE - Puro Loco (H) 4g Baller Jar Concentrates | 4 g | $85 | $21.25/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | SAUCE - Moonraker (S) 4g Baller Jar Concentrates | 4 g | $85 | $21.25/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | CRUMBLE - Parmesan (S) Concentrates | gram | $22.50 | $22.50/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | SAUCE - Coke Ritz (I) Concentrates | gram | $22.50 | $22.50/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Mixed Berry Blast | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $22.50 | $22.50/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | THCa ISOLATE - Ice Cream Cake (I/H) Concentrates | gram | $25 | $25/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | SAUCE - Peanut Butter Breath (I) Concentrates | gram | $25 | $25/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | SAUCE - Ginger Tea (S) Concentrates | gram | $25 | $25/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | SAUCE - 54 Coffinz (I/H) Concentrates | gram | $25 | $25/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | SUGAR WAX - Lemon Abyss (I/H) Concentrates | gram | $25 | $25/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | sMACS - Full Spectrum RSO (I) Concentrates | gram | $27.50 | $27.50/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | LIVE BADDER - Purple Chocolate (I) Concentrates | gram | $30 | $30/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | DOUBLE DABS - Cherry AK x Chem 91 Live Badder 1g / The White x Hawaiian Lights Live Sauce Concentrates | 2 g | $60 | $30/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | LIVE HASH ROSIN - Burberriez (S/H) 3.5g Baller Jar Concentrates | eighth | $120 | $34.29/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | LIVE HASH ROSIN - Pie Eyed F2 (I/H) Concentrates | gram | $48 | $48/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Watermellos | Bountiful Farms | Live Hash Rosin Badder | 1GBountiful Farms · Concentrates | gram | $48 | $48/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Chow Mein | Solventless | Rosin | 0.5g Concentrates | 1/2 g | $25 | $50/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | LIVE HASH ROSIN - Donutz & Cereal (S) Concentrates | gram | $50 | $50/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | LIVE PIOCA - Black Maple (I) 1g - Blue River Concentrates | gram | $50 | $50/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | LIVE PIOCA - OGKB (I/H) 1g - Blue River Concentrates | gram | $52.50 | $52.50/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | LIVE HASH ROSIN - LA Beatnik (I) Concentrates | gram | $55 | $55/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | LIVE HASH ROSIN - Rocket Punch (H) Concentrates | gram | $55 | $55/g | DDM Cannabis | Blackstone, MA Dispensary Blackstone · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |