| 1 | Papaya Splash - Shake Flower | quarter | $15 | $2.14/g | Prolific Cannabis Dispensary Allston Boston · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Guava Tart - Shake Flower | quarter | $15 | $2.14/g | Prolific Cannabis Dispensary Allston Boston · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Cherry Pie - Shake Flower | quarter | $15 | $2.14/g | Prolific Cannabis Dispensary Allston Boston · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Green Apple Tangie SHAKE (SH) | Deli Flower | quarter | $15 | $2.14/g | Prolific Cannabis Dispensary Allston Boston · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Frozen Dessert | Pre-Ground Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | High Profile X Budega of Boston Dispensary Boston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Jokerz | Pre-Ground Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | High Profile X Budega of Boston Dispensary Boston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Super Boof | Pre-Ground Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | High Profile X Budega of Boston Dispensary Boston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Lemon Batter | Pre-Pack Pre-Ground Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | High Profile X Budega of Roxbury Dispensary Boston · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Rancid Rainbow | Pre-Pack Pre-Ground Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | High Profile X Budega of Boston Dispensary Boston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Funk Bomb | Pre-Pack Pre-Ground Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | High Profile X Budega of Boston Dispensary Boston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Runtz | Pre-Ground Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | High Profile X Budega of Boston Dispensary Boston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Funk Bomb | Pre-Pack Pre-Ground Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | High Profile X Budega of Roxbury Dispensary Boston · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | LA Purp | Pre-Ground Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | High Profile X Budega of Boston Dispensary Boston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Dionysus | Shake Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | New Dia Fenway Weed Dispensary Boston Boston · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Raspberry Parfait | Ground | 14g | half ounce | $40 | $2.86/g | New Dia Fenway Weed Dispensary Boston Boston · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Meyer Hashsky | Ground | 14g | half ounce | $40 | $2.86/g | New Dia Fenway Weed Dispensary Boston Boston · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | MAC Stomper - Flower Flower | gram | $3 | $3/g | Prolific Cannabis Dispensary Allston Boston · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Guava Tart - Flower Flower | gram | $3 | $3/g | Prolific Cannabis Dispensary Allston Boston · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Garlicane | Pre-Pack Deli Flower | eighth | $11 | $3.14/g | High Profile X Budega of Roxbury Dispensary Boston · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | OG Mojito | Pre-Pack Deli Flower | eighth | $11 | $3.14/g | High Profile X Budega of Boston Dispensary Boston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Lemon Sportif | Pre-Pack Deli Smalls Flower | eighth | $11 | $3.14/g | High Profile X Budega of Boston Dispensary Boston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | LA Kush Cake | Pre-Pack Deli Flower | eighth | $11 | $3.14/g | High Profile X Budega of Boston Dispensary Boston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Kush Cream | Pre-Pack Deli Flower | eighth | $11 | $3.14/g | High Profile X Budega of Boston Dispensary Boston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Gorilla Chem OG | Pre-Pack Deli Flower | eighth | $11 | $3.14/g | High Profile X Budega of Roxbury Dispensary Boston · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Gelato 41 | Pre-Pack Deli Flower | eighth | $11 | $3.14/g | High Profile X Budega of Roxbury Dispensary Boston · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Cocoa Kush x OG Kush (Indica) | Flower Flower | ounce | $89 | $3.18/g | Comm Ave Canna: Recreational Cannabis Dispensary, Boston - Brookline MA Boston · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Jack Herer x Lemon Kush (Sativa-Hybrid) | Flower Flower | ounce | $89 | $3.18/g | Comm Ave Canna: Recreational Cannabis Dispensary, Boston - Brookline MA Boston · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Zoapy Breath (Sativa) | Flower Flower | ounce | $89 | $3.18/g | Comm Ave Canna: Recreational Cannabis Dispensary, Boston - Brookline MA Boston · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | M.A.C. x Gelato (Sativa-Hybrid) | Flower Flower | ounce | $89 | $3.18/g | Comm Ave Canna: Recreational Cannabis Dispensary, Boston - Brookline MA Boston · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Madfruit (H) | Small Buds Flower | ounce | $90 | $3.21/g | Comm Ave Canna: Recreational Cannabis Dispensary, Boston - Brookline MA Boston · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Lemon Cherry Drop (SH) | Small Buds Flower | ounce | $90 | $3.21/g | Comm Ave Canna: Recreational Cannabis Dispensary, Boston - Brookline MA Boston · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Sugarloaf | Pre-Pack Flower | half ounce | $48$6020% off | $3.43/g | High Profile X Budega of Boston Dispensary Boston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Indica Popcorn 14g | half ounce | $48$6020% off | $3.43/g | High Profile X Budega of Boston Dispensary Boston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Vineyard Vibes | Pre-Pack Flower | half ounce | $48$6020% off | $3.43/g | High Profile X Budega of Roxbury Dispensary Boston · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Grease Monkey x Tina | Big Buds | 14g | half ounce | $48$6020% off | $3.43/g | High Profile X Budega of Boston Dispensary Boston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Apple Tartz | Pre-Pack Smalls Flower | quarter | $25 | $3.57/g | High Profile X Budega of Roxbury Dispensary Boston · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Dirty Dozen Smalls 1/4oz (7g) | quarter | $25 | $3.57/g | High Profile X Budega of Roxbury Dispensary Boston · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Kush Cream | Pre-Pack Shake Flower | quarter | $25 | $3.57/g | High Profile X Budega of Roxbury Dispensary Boston · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Dulce De Uva | Pre-Pack Shake Flower | quarter | $25 | $3.57/g | High Profile X Budega of Roxbury Dispensary Boston · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Gelato Zafari | Pre-Pack Shake Flower | quarter | $25 | $3.57/g | High Profile X Budega of Roxbury Dispensary Boston · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |