Cheapest weed in Dracut, MA
358 Dracut menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Massachusetts city: cheapest weed in Massachusetts
Cheapest flower in Dracut
See all flower prices →Cheapest right now: BB Zyrup Pre Ground (14g) at Tree House Craft Cannabis Dispensary Dracut — $45 ($3.21 per gram) · 88 comparable items at 1 stores
Cheapest carts & vapes in Dracut
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Orange Creamsicle Distillate Cart (1g) at Tree House Craft Cannabis Dispensary Dracut — $20 ($20 per gram) · 83 comparable items at 1 stores
Cheapest edibles in Dracut
See all edibles prices →Cheapest right now: Tropical Smoothie Bite-a-Mins 6:1 Fruit Chews 10pk (300mg CBD/50mg) THC at Tree House Craft Cannabis Dispensary Dracut — $20 ($6.67 per 100mg of THC) · 18 comparable items at 1 stores
Cheapest concentrates in Dracut
See all concentrates prices →Cheapest right now: Indica Blend | Solvent | 1g at Tree House Craft Cannabis Dispensary Dracut — $45 ($7.94 per gram) · 23 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Indica Blend | Solvent | 1g Nature's Heritage · Concentrates | 5.67 g | $45 | $7.94/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Dracut Dracut · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Blueberry Moonrocks (3.5g) Concentrates | eighth | $50 | $14.29/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Dracut Dracut · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Purple Milk - Kief - 1g Bostica · Concentrates | gram | $20 | $20/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Dracut Dracut · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | The Drip - Kief - 1g Bostica · Concentrates | gram | $20 | $20/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Dracut Dracut · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Dosido Kief (1g) Concentrates | gram | $20 | $20/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Dracut Dracut · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Cold Snap Kief (1g) Concentrates | gram | $20 | $20/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Dracut Dracut · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Cap Junky - Kief - 1g Bostica · Concentrates | gram | $20 | $20/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Dracut Dracut · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Fruit of the Farm Cured Resin (1g) Concentrates | gram | $30 | $30/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Dracut Dracut · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Dracut
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Zweets | Joints | 1g at Tree House Craft Cannabis Dispensary Dracut — $6 ($6 per gram) · 82 comparable items at 1 stores
Cheapest infused pre-rolls in Dracut
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Beast Coast Berry Infused Pre Roll (1g) at Tree House Craft Cannabis Dispensary Dracut — $16 ($16 per gram) · 13 comparable items at 1 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Dracut flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Dracut →Discounted items across Dracut menus, newest first.
Best dispensaries in Dracut →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Massachusetts dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.