Cheapest weed in Fitchburg, MA
398 Fitchburg menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Massachusetts city: cheapest weed in Massachusetts
Cheapest flower in Fitchburg
See all flower prices →Cheapest right now: Simply Herb | Mango Haze Flower 28g at OMG Cannabis Dispensary — $90 ($3.21 per gram) · 128 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Simply Herb | Mango Haze Flower 28g Flower | ounce | $90 | $3.21/g | OMG Cannabis Dispensary Fitchburg · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Simply Herb | Mandarin Z Flower 28g Flower | ounce | $90 | $3.21/g | OMG Cannabis Dispensary Fitchburg · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Simply Herb | Citrus Sour Flower 28g Flower | ounce | $90 | $3.21/g | OMG Cannabis Dispensary Fitchburg · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Simply Herb | Berry Bash | Flower 28G Simply Herb · Flower | ounce | $90 | $3.21/g | OMG Cannabis Dispensary Fitchburg · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Simply Herb | Lemon Fresh Flower 28g Flower | ounce | $90 | $3.21/g | OMG Cannabis Dispensary Fitchburg · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Simply Herb | Garlic Cookies Flower 28g Flower | ounce | $90 | $3.21/g | OMG Cannabis Dispensary Fitchburg · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Simply Herb | Fruity Pebbles Flower 28g Flower | ounce | $90 | $3.21/g | OMG Cannabis Dispensary Fitchburg · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Simply Herb | Sour Orange Flower 28g Flower | ounce | $90 | $3.21/g | OMG Cannabis Dispensary Fitchburg · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Fitchburg
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Superglue Liquid Diamonds Vape 1g | 2 Pack at OMG Cannabis Dispensary — $40 ($20 per gram) · 165 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Superglue Liquid Diamonds Vape 1g | 2 Pack Vape Pens | 2 g · 2-pack | $40 | $20/g | OMG Cannabis Dispensary Fitchburg · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Northern Lights Distillate Cartridge 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | OMG Cannabis Dispensary Fitchburg · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Blue Dream Distillate Cartridge 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | OMG Cannabis Dispensary Fitchburg · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Jack Herer Distillate Cartridge 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | OMG Cannabis Dispensary Fitchburg · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Galactic Gas Distillate Cartridge 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | OMG Cannabis Dispensary Fitchburg · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Ghost Train Haze Distillate Cartridge 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | OMG Cannabis Dispensary Fitchburg · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Grand Daddy Purple Distillate Cartridge 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | OMG Cannabis Dispensary Fitchburg · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | bomb pop | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $50 | $25/g | OMG Cannabis Dispensary Fitchburg · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Fitchburg
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: King Louis XIII | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g at OMG Cannabis Dispensary — $50 ($3.33 per gram) · 105 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | King Louis XIII | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g ROVE · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $50 | $3.33/g | OMG Cannabis Dispensary Fitchburg · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Kiwi Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g ROVE · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $50 | $3.33/g | OMG Cannabis Dispensary Fitchburg · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Strawberry Cough | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g ROVE · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $50 | $3.33/g | OMG Cannabis Dispensary Fitchburg · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Acapulco Gold | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $50 | $4/g | OMG Cannabis Dispensary Fitchburg · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $50 | $4/g | OMG Cannabis Dispensary Fitchburg · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Pk Crasher | Infused Minis | 0.35g | 10pk Infused Pre-rolls | eighth · 10-pack | $40 | $11.43/g | OMG Cannabis Dispensary Fitchburg · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Hashburger | Infused Minis | 0.35g | 10pk Infused Pre-rolls | eighth · 10-pack | $40 | $11.43/g | OMG Cannabis Dispensary Fitchburg · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Animal Cake | Infused Joints | 0.35g | 10pk Infused Pre-rolls | eighth · 10-pack | $40 | $11.43/g | OMG Cannabis Dispensary Fitchburg · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Fitchburg flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Fitchburg →Discounted items across Fitchburg menus, newest first.
Best dispensaries in Fitchburg →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Massachusetts dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.