| 1 | Butterfingaz (I/H) 28g Popcorn Flower I Caroline's Cannabis Flower | each | $85 | $3.04/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Sunset Fritter (I/H) 28g Popcorn Flower I Caroline's Cannabis Flower | each | $85 | $3.04/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | The Soap (S/H) 28g Popcorn Flower - Caroline's Cannabis Flower | each | $85 | $3.04/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | North Star (S) 28g Popcorn Flower - Caroline's Cannabis Flower | each | $85 | $3.04/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Banana Zoap (H) 28g Popcorn Flower I Caroline's Cannabis Flower | each | $85 | $3.04/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | The Real OG (I/H) 28g Popcorn Flower I Caroline's Cannabis Flower | each | $85 | $3.04/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | White Hot Guava x Black Velvet (H) 14g Popcorn Flower I Caroline's Cannabis Flower | each | $45 | $3.21/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Sunset Fritter (I/H) 14g Popcorn Flower I Caroline's Cannabis Flower | each | $45 | $3.21/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Butterfingaz (I/H) 14g Popcorn Flower I Caroline's Cannabis Flower | each | $45 | $3.21/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Black Triangle Kush (I/H) 14g Popcorn Flower I Caroline's Cannabis Flower | each | $45 | $3.21/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Skywalker OG (I/H) 14g Popcorn - Caroline's Cannabis Flower | each | $45 | $3.21/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Cake N' Bake (I/H) 14g Popcorn Flower I Caroline's Cannabis Flower | each | $45 | $3.21/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | The Real OG (I/H) 14g Popcorn Flower I Caroline's Cannabis Flower | each | $45 | $3.21/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Strawberry Bubble Yum (I) 14g I Farmer's Cut Flower | each | $50 | $3.57/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Farmer's Cut | Maui Magilla Glue | Smalls | 14G | each | $50 | $3.57/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Farmer's Cut | Northern Lime Lights | Smalls | 14G | each | $50 | $3.57/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Farmer's Cut | Powder Peach | Smalls | 14G | each | $50 | $3.57/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Strawberry Bubble Yum (I) 14g Popcorn Flower - Farmer's Cut Flower | each | $50 | $3.57/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Old Pal | Blueberry x White Widow (H) | Flower 28g Flower | each | $100 | $3.57/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Farmer's Cut | Churro Drop | Flower | 28G | each | $100 | $3.57/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Farmer's Cut - Candy Pave - 28 g Flower | each | $100 | $3.57/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Farmer's Cut | Rancid Rainbow | Flower | 28G | each | $100 | $3.57/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Platinum Apples (S) 14g Flower | Old Pal Flower | each | $55 | $3.93/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Markarita (S) 14g Flower | Old Pal Flower | each | $55 | $3.93/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Apples & Bananas x Grape Gas (S) 14g Flower | Old Pal Flower | each | $55 | $3.93/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Cocoa Kush x OG Kush (I) 14g Flower | Old Pal Flower | each | $55 | $3.93/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Mac & Geez (I) 14g Flower | Old Pal Flower | each | $55 | $3.93/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Old Pal Indica Flower 28g - Purple Punch x Gelato Flower | each | $110 | $3.93/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Slurnado (I) 28g Flower | Old Pal Flower | each | $110 | $3.93/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Meyer Hashsky | Big Buds | 28g | each | $110 | $3.93/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Waffles | Big Buds | 28g | each | $110 | $3.93/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Fat Gushers (I/H) 28g Flower - Standard Farms Flower | each | $110 | $3.93/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Vanilla Cream Pie (H) 28g Flower | Standard Farms Flower | each | $110 | $3.93/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Nf1 | Big Buds | 28g | each | $110 | $3.93/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Black Velvet (I) 28g Flower | Old Pal Flower | each | $110 | $3.93/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Flan Sherbert | Big Buds | 28g | each | $110 | $3.93/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Jack Herer x Lemon Kush (S) 28g Flower | Old Pal Flower | each | $110 | $3.93/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Cherry Punch x Animal Mintz (I) 28g Flower | Old Pal Flower | each | $110 | $3.93/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Peanut Butter Pie | Big Buds | 28g | each | $110 | $3.93/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Raspberry Parfait (S/H) 28g Flower | Caroline's Cannabis Flower | each | $115 | $4.11/g | Caroline's Cannabis Hopedale Dispensary Hopedale · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |