| 1 | Rainbow Belts 3.0 | Sanctuary | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Singapore Sling | Flower | 28g | ounce | $100 | $3.57/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Trifecta | Sanctuary | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Crusty Crustacean | Find | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | End Game | Flower | 28g | ounce | $100 | $3.57/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Pink Diamondz | Flower | 28g | ounce | $100 | $3.57/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | GG Papi | Find | 28g Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | LA Kush Cake | Big Buds | 28g | ounce | $110 | $3.93/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | 7 sins | Big Buds | 28g | ounce | $110 | $3.93/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Pineapple Donut | Big Buds | 28.3g | ounce | $110 | $3.93/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Meyer Hashsky | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Guavanade | SeCHe | 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Gelato Sunset | SeCHe | 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Lemon Zephyr | 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Cherry Waves | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $18 | $5.14/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | RITUAL | Hella Jelly | Popcorn Buds | 14g | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | RITUAL | Mimosa | Popcorn Buds | 14G | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | RITUAL | Bacio Gelato | Popcorn Buds | 14g | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | RITUAL | Black Cherry Soda | Popcorn Buds | 14g | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | RITUAL | Cinderella Pineapple | Popcorn Buds | 14g | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Pura Vida | Local Roots | 14g Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Lemonade Popcorn Buds | Ritual | Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | RITUAL | Purple Ghost Candy | Popcorn Buds | 14g | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | RITUAL | Ethos Cookies | Popcorn Buds | 14g | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Grape Diamonds Popcorn Buds | Ritual | Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | RITUAL | Exaltation | Popcorn Buds | 14g | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Papaya Drip Popcorn Buds | Grassroots | Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | RITUAL | Vanilla Frosting | Popcorn Buds | 14g | half ounce | $75 | $5.36/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Street Tartz | NEA Premium | Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Glazed Ice | Green Gold Group | Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Back Porch | Find | Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | OG Sours | Big Buds | 3.5g | eighth | $20 | $5.71/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Sherbert Honey | NEA Premium | Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Lava Cake | NEA Premium | Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Island Bloom | Find | Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Orange Z | Flower | 3.5g | eighth | $20 | $5.71/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Mac n Cheese Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Jungle Breath | Green Gold Group | Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Sour Chillz | Green Gold Group | Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Platinum Gorilla Glue | Green Gold Group | Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Elevated Roots Dispensary Kingston Kingston · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |