| 1 | Blueberry Muffin | 3.5g | State of Mind Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Platinum Garlic | 7g Pre-Ground | Farmer's Cut Flower | quarter | $20 | $2.86/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Blueberry Muffin | Smalls | 7g Flower | quarter | $22 | $3.14/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Banana Dog D53 | Ground | 14g Flower | half ounce | $45 | $3.21/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Chocolate OG Shake 7g | quarter | $24 | $3.43/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Northern Lime Lights | 7g Preground | Farmer's Cut Flower | quarter | $24 | $3.43/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | California Raisins | Big Buds | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Simply Herb | Butterstuff | Flower 28G | ounce | $107.50 | $3.84/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Snowdog | 7g Buds | Smash Hits Flower | quarter | $28 | $4/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Purple Milk | Big Buds | 7g Flower | quarter | $28 | $4/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | 96 KY Skunk F1 | Smalls | 7g Flower | quarter | $28 | $4/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Nesta OG | 7g Buds | Smash Hits Flower | quarter | $28 | $4/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Simply Herb | Animal Cake | Flower 28G | ounce | $113 | $4.04/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Garlic Cookies | 1oz Buds | Simply Herb Flower | ounce | $113 | $4.04/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Emoji | 1oz Buds | Green Harbor Flower | ounce | $115 | $4.11/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | 96 KY Skunk F1 | Smalls | 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Sister Haze Banana D | 7g | Smash Hits Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Banana Dog D53 | 7g Buds | Smash Hits Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | NY Sour Diesel | 14g Buds | Flight Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Trop Cherry Banger #22 | 14g Buds | Value Zip Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Jack Herer | 14g Buds | Flight Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Mac 1 (Caps Cut) | 14g Buds | Value Zip Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | GG #4 | 14g Buds | Value Zip Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Super Boof | 1oz | Perpetual Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Jumpman #2 | 1oz Buds | Perpetual Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Gasoline Ganache | 1oz Buds | Simply Herb Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Chem S1 | 14g Buds | Value Zip Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | California Raisins | 14g Buds | Value Zip Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Farmer's Cut | Powder Peach | Flower | 28G | ounce | $130 | $4.64/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Farmer's Cut | Gas-O-Lina | Flower | 28G | ounce | $130 | $4.64/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Tamarindo | 1oz | Farmer's Cut Flower | ounce | $130 | $4.64/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Apple Tartz | 1oz Buds | Galactic Flower | ounce | $131 | $4.68/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Gas-O-Lina | 14g Buds | Farmer's Cut Flower | half ounce | $67 | $4.79/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Jamaica Landrace | 14g Pre-Ground | In House Flower | half ounce | $70 | $5/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | NEA Fire | Sour Tsunami | Flower | 3.5G | eighth | $18 | $5.14/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Vanarchy | 14g | Perpetual Flower | half ounce | $72 | $5.14/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Candy Mouth | 14g Flower | half ounce | $72 | $5.14/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Zoap | 14g | INSA Flower | half ounce | $72 | $5.14/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Cheddar Cheeze | 14g Buds | Farmer's Cut Flower | half ounce | $72 | $5.14/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Pineapple Donut | 14g Buds | Farmer's Cut Flower | half ounce | $72 | $5.14/g | Canna Provisions Weed Dispensary Lee Lee · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |