Cheapest pre-rolls in Mendon, MA
Cheapest right now: PREROLL - Bernscotti (H) at JDM Cannabis — $3.99 ($3.99 per gram)
58 comparable pre-rolls listings at 1 Mendon dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Massachusetts city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PREROLL - Bernscotti (H) Pre-rolls | gram | $3.99 | $3.99/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | PREROLL - BTY OG (I/H) Pre-rolls | gram | $3.99 | $3.99/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | 10 PACK - Cosmic Citrus (S) 1g Preroll Pre-rolls | 10 g · 10-pack | $45 | $4.50/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | MAC V2 | 1g Pre-roll Pre-rolls | 10 g | $45 | $4.50/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Violet Vixen | 1g Pre-roll Pre-rolls | 10 g | $45 | $4.50/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | 10 PACK - Tropsanto #5 (I/H) 1g Preroll Pre-rolls | 10 g · 10-pack | $45 | $4.50/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Gazzurple | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | PREROLL - Ghost Dawg (I) 1g Cannon Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | PREROLL - Honeydew (S/H) Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Variety | Joints | 0.7g | 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $17.50 | $5/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Hybrid | Minis | 0.5g | 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $20 | $5.71/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | 7 PACK - Sweet Watermelon (H) 0.5g Preroll Pre-rolls | eighth · 7-pack | $20 | $5.71/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | 7 PACK - Lemonade (S) 0.5g Preroll Pre-rolls | eighth · 7-pack | $20 | $5.71/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | PREROLL - OGKB 2.0 (I) Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Grape Gas x Dulce De Uva | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Lava Cake | 1g Pre-roll Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Love Truffles | 1g Pre-roll Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | PREROLL - Apricot Haze (S/H) Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | PREROLL - Black Thorn OG (I) Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | PREROLL - Grape Mochi (H) Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | PREROLL - J1 (S/H) Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | PREROLL - Michigan Soda (I/H) Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | PREROLL - Sherbert Honey (S/H) Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | PREROLL - Splat #3 (H) Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | PREROLL - Supreme Ruckus (H) Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | PREROLL - Tangerine Punch #1 (I) Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | PREROLL - The Spice (H) 1g Cannon Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Snow G | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | PREROLL - Buckin Runtz (I) Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | PREROLL - Orange Zorbet (S) Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Cookies | Hollywood | Joint | 1g Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Limesickle | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | PREROLL - Major League Chew #2 (H) Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | PREROLL - Wampa Treats #10 (I) Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Purple Push Pop Indica | 1g Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Caramel Haze | 1g Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Grape High Chew | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | PREROLL - Sour Diesel x Animal Cookies (H) Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Lemon Cherry Sherbert | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | PREROLL - Daily Special (I) Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | JDM Cannabis Mendon · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Mendon pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Mendon price: $7 per gram (middle of $4.80–$8). That works out to about $24.50 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Mendon publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Mendon price data: cheapest weed in Mendon, cheap ounces, Mendon flower price index, Mendon deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Massachusetts dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.