| 1 | 1g Distillate Cartridge - Blueberry Pie Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Ember Gardens Weed Dispensary Cape Cod Orleans · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Sour Diesel | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Ember Gardens Weed Dispensary Cape Cod Orleans · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Acapulco Gold Cartridge 1g | each | $25 | $25/g | Seaside Cannabis Company | Best Dispensary on Cape Cod Orleans · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | melonade | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Ember Gardens Weed Dispensary Cape Cod Orleans · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Blackberry Kush Cartridge 1g | each | $25 | $25/g | Seaside Cannabis Company | Best Dispensary on Cape Cod Orleans · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Mango Maui Wowie | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Ember Gardens Weed Dispensary Cape Cod Orleans · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Bloodiest Orange | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $25 | $25/g | Seaside Cannabis Company | Best Dispensary on Cape Cod Orleans · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Blueberry Muffin | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $25 | $25/g | Seaside Cannabis Company | Best Dispensary on Cape Cod Orleans · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Louis XIII | 510 Cartridge | 1g | gram | $25 | $25/g | Ember Gardens Weed Dispensary Cape Cod Orleans · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Killer Kiwi Cartridge 1g | gram | $25 | $25/g | Ember Gardens Weed Dispensary Cape Cod Orleans · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Grandaddy Purp Cartridge 1g | gram | $25 | $25/g | Ember Gardens Weed Dispensary Cape Cod Orleans · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Ghost Train Haze - Vape Cartridge - 1g | gram | $25 | $25/g | Ember Gardens Weed Dispensary Cape Cod Orleans · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | GG4 Cartridge 1g | gram | $25 | $25/g | Ember Gardens Weed Dispensary Cape Cod Orleans · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Durban Poison Cartridge 1g | each | $25 | $25/g | Seaside Cannabis Company | Best Dispensary on Cape Cod Orleans · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Flavor Series Raspberry Parfait Cartridge | gram | $25 | $25/g | Ember Gardens Weed Dispensary Cape Cod Orleans · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Durban Poison | 510 Cartridge | 1g | gram | $25 | $25/g | Ember Gardens Weed Dispensary Cape Cod Orleans · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Frosted Sugarplum | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $25 | $25/g | Seaside Cannabis Company | Best Dispensary on Cape Cod Orleans · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | BRIQ 2 Flavor Series Baja Smash 1g | gram | $25 | $25/g | Ember Gardens Weed Dispensary Cape Cod Orleans · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Blue Dream Cartridge 1g | gram | $25 | $25/g | Ember Gardens Weed Dispensary Cape Cod Orleans · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Bacio Gelato - Vape Cartridge - 1g | gram | $25 | $25/g | Ember Gardens Weed Dispensary Cape Cod Orleans · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Slick | Emergen-C (S) | 1.0g Distillate Vape Vape Pens | each | $25 | $25/g | Seaside Cannabis Company | Best Dispensary on Cape Cod Orleans · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Slick | Super Lemon Haze | 1.0g Distillate Vape Vape Pens | each | $25 | $25/g | Seaside Cannabis Company | Best Dispensary on Cape Cod Orleans · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | 1g Distillate Cartridge - Super Boof Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Ember Gardens Weed Dispensary Cape Cod Orleans · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | 1g Distillate Cartridge - Pineapple Krush Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Ember Gardens Weed Dispensary Cape Cod Orleans · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | 1g Distillate Cartridge - Passion Fruit Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Ember Gardens Weed Dispensary Cape Cod Orleans · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | 1g Distillate Cartridge - Maui Sunrise Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Ember Gardens Weed Dispensary Cape Cod Orleans · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | 1g Distillate Cartridge - Bomb Popz Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Ember Gardens Weed Dispensary Cape Cod Orleans · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | 1g Distillate Cartridge - Blueberry Dream Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Ember Gardens Weed Dispensary Cape Cod Orleans · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | 1g Distillate Cart - Sour Diesel Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Ember Gardens Weed Dispensary Cape Cod Orleans · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | 2g Live Resin Disposable - Fruit Punch Vape Pens | 2 g | $50 | $25/g | Ember Gardens Weed Dispensary Cape Cod Orleans · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | 2g Live Resin Disposable - Blueberry Vape Pens | 2 g | $50 | $25/g | Ember Gardens Weed Dispensary Cape Cod Orleans · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Black Label | Chemberry (H) | 2.0g Disposable Vape Pens | each | $50 | $25/g | Seaside Cannabis Company | Best Dispensary on Cape Cod Orleans · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Bloodiest Orange | Disposable | 2g Vape Pens | each | $50 | $25/g | Seaside Cannabis Company | Best Dispensary on Cape Cod Orleans · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Black Label | Jelly Man (H) | 2.0g Disposable Vape Pens | each | $50 | $25/g | Seaside Cannabis Company | Best Dispensary on Cape Cod Orleans · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Frosted Sugarplum | Disposable | 2g Vape Pens | each | $50 | $25/g | Seaside Cannabis Company | Best Dispensary on Cape Cod Orleans · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Blueberry Muffin | Disposable | 2g Vape Pens | each | $50 | $25/g | Seaside Cannabis Company | Best Dispensary on Cape Cod Orleans · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Sweet Strawberry | Disposable | 2g Vape Pens | each | $50 | $25/g | Seaside Cannabis Company | Best Dispensary on Cape Cod Orleans · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Cali-Blaze | Grape | Iron Lung Live Resin Disposable | 2g | 2 g | $50 | $25/g | Ember Gardens Weed Dispensary Cape Cod Orleans · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | 2g Live Resin Disposable - Bubble Gum Vape Pens | 2 g | $50 | $25/g | Ember Gardens Weed Dispensary Cape Cod Orleans · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Jeeter | Bubba G | Premium Diamonds Cartridge | 1g | each | $30 | $30/g | Seaside Cannabis Company | Best Dispensary on Cape Cod Orleans · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |