| 1 | The Spice | Ground | 10g Flower | 10 g | $35 | $3.50/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Choclate OG Pre Ground (14g) Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Honey Bananas Pre Ground (14g) Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Mango Haze Pre Ground (14g) Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | G13 Glitter | Ground | 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Super Sour Runtz Pre Ground (7g) Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Your Little Dog Too Pre Ground (7g) Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Platinum Garlic | Ground | 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Blue Dream Pre Ground (7g) Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Iced Sangria Pre Ground (7g) Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Gopher Glue | Ground | 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Peanut Butter Breath Pre Ground (7g) Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Space Panda Pre Ground (7g) Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | GMO Bomb Pre Ground (7g) Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Papa Smurf Pre Ground (7g) Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Banjerine Pre Ground (7g) Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Mule Fuel Pre Ground (14g) Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Madd Fruit Pre Ground (14g) Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Garlic Freeze Pre Ground (14g) Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | The 4th Kind (3.5g) Flower | eighth | $18 | $5.14/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Permanent Cherry (3.5) Flower | eighth | $18 | $5.14/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Cherry Crasher Pre Ground Flower | quarter | $36 | $5.14/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | OG Mojito | Big Buds | 3.5g | eighth | $20 | $5.71/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Petrol Potion - 3.5g | eighth | $20 | $5.71/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Black Velvet - 3.5g | eighth | $20 | $5.71/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Peanut Butter Breath (3.5g) Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Moose & Lobsta - 3.5g | eighth | $20 | $5.71/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Mango Mintality | Big Buds | 3.5g | eighth | $20 | $5.71/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | The Drip - 3.5g | eighth | $20 | $5.71/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Watermelon Fuel | 3.5g Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Grease Monkey x Tina | Big Buds | 3.5g | eighth | $20 | $5.71/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Lezbluerado Pre Ground Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Amnesia Haze (3.5g) Flower | eighth | $21 | $6/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Earth Realm | Grape Crostata | 3.5g Flower | eighth | $22 | $6.29/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Bounty Hunters Realm | GMO Pie | 3.5g Flower | eighth | $22 | $6.29/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Purple Venom ( 3.5g ) Flower | eighth | $22 | $6.29/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Sweet Realm | Shinigami | 3.5g Flower | eighth | $22 | $6.29/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Fruits Basket (3.5g) Flower | eighth | $22 | $6.29/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Earth Realm | Pie Guy | 3.5g Flower | eighth | $22 | $6.29/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | High Vibes (3.5g) Flower | eighth | $22 | $6.29/g | Tree House Craft Cannabis Dispensary Pepperell Pepperell · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |